XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2015 17:00 Dolina - Železničar 1:0
2 23.08.2015 17:00 Železničar - Senta 1:1
3 29.08.2015 16:30 TSC - Železničar 2:1
4 06.09.2015 16:30 Železničar - Omladinac 1:1
5 12.09.2015 16:00 Bačka 1901 - Železničar 2:0
6 20.09.2015 16:00 Železničar - Vršac 3:1
7 26.09.2015 15:30 Radnički (SM) - Železničar 2:2
8 03.10.2015 15:30 Radnički (NP) - Železničar 1:2
9 11.10.2015 15:00 Železničar - Borac (S) 1:2
10 17.10.2015 15:00 Radnički (Š) - Železničar 2:0
11 24.10.2015 14:00 Železničar - Banat 2:0
12 31.10.2015 13:30 Dunav - Železničar 4:1
13 08.11.2015 13:00 Železničar - Odžaci 1:0
14 14.11.2015 13:00 Sloga - Železničar 4:0
15 22.11.2015 13:00 Železničar - Cement 2:1
16 13.03.2016 14:30 Železničar - Dolina 2:1
17 20.03.2016 14:30 Senta - Železničar 1:0
18 27.03.2016 15:00 Železničar - TSC 0:1
19 02.04.2016 15:30 Omladinac - Železničar 1:2
20 10.04.2016 16:00 Železničar - Bačka 1901 2:0
21 13.04.2016 16:00 Vršac - Železničar 3:1
22 17.04.2016 16:00 Železničar - Radnički (SM) 1:3
23 24.04.2016 16:00 Železničar - Radnički (NP) 1:0
24 01.05.2016 16:30 Borac (S) - Železničar 3:1
25 08.05.2016 16:30 Železničar - Radnički (Š) 3:0
26 14.05.2016 16:30 Banat - Železničar 0:3
27 18.05.2016 16:30 Železničar - Dunav 2:0
28 21.05.2016 16:30 Odžaci - Železničar 2:0
29 28.05.2016 17:00 Železničar - Sloga 3:1
30 04.06.2016 17:00 Cement - Železničar 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Odžaci 30 17 9 4 60
2 TSC 30 13 12 5 51
3 Radnički (SM) (-1) 30 14 9 7 50
4 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Subotica Senta 30 13 11 6 50
5 Radnički (NP) 30 12 9 9 45
6 Bačka 1901 30 11 11 8 44
7 Železničar 30 13 4 13 43
8 Cement 30 10 9 11 39
9 Dunav 30 9 11 10 38
10 Radnički (Š) 30 9 11 10 38
11 Sloga 30 10 7 13 37
12 Borac (S) 30 11 3 16 36
13 Omladinac 30 8 11 11 35
14 Vršac 30 7 10 13 31
15 Klub se ugasio Banat (-6) 30 6 9 15 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Dolina (-1) 30 3 12 15 20
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu