XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2015 17:30 Trajal - Šanac 1:4
2 23.08.2015 17:30 Naupare - Trajal 1:0
3 30.08.2015 17:30 Trajal - Ribnik 6:0
4 06.09.2015 17:30 Mladi radnik - Trajal 3:1
5 13.09.2015 16:30 Trajal - Gradina 1:2
6 20.09.2015 16:30 Čitluk - Trajal 6:1
7 27.09.2015 15:30 Trajal - Vinogradar 2:3
8 04.10.2015 15:30 Mačkovac - Trajal 3:1
9 11.10.2015 15:30 Trajal - Mladost 5:3
10 17.10.2015 14:30 Blagotin - Trajal 2:1
11 25.10.2015 13:30 Trajal - Parunovac 2:0
12 01.11.2015 13:30 Jastrebac - Trajal 6:1
13 08.11.2015 13:30 Trajal - Gornji Stepoš 3:1
14 15.11.2015 13:30 13. April - Trajal 4:0
15 22.11.2015 13:00 Trajal - Sloga 2:0
16 20.03.2016 14:30 Šanac - Trajal 0:1
17 27.03.2016 Trajal - Naupare 4:0
18 03.04.2016 Ribnik - Trajal 1:4
19 06.04.2016 Trajal - Mladi radnik 6:0
20 10.04.2016 Gradina - Trajal 1:4
21 17.04.2016 Trajal - Čitluk 6:0
22 24.04.2016 Vinogradar - Trajal 0:3
23 01.05.2016 Trajal - Mačkovac 2:0
24 03.05.2016 16:30 Mladost - Trajal 0:5
25 08.05.2016 Trajal - Blagotin 7:0
26 15.05.2016 Parunovac - Trajal 1:2
27 18.05.2016 Trajal - Jastrebac 5:0
28 29.05.2016 17:30 Gornji Stepoš - Trajal 0:3
29 01.06.2016 17:30 Trajal - 13. April 2:0
30 05.06.2016 17:30 Sloga - Trajal 1:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Trajal 30 20 0 10 60
2 13. April 30 18 3 9 57
3 Mladi radnik (-4) 30 19 4 7 57
4 Šanac 30 17 3 10 54
5 Naupare 30 15 3 12 48
6 Vinogradar (-1) 30 15 3 12 47
7 Sloga 30 14 2 14 44
8 Mačkovac 30 11 7 12 40
9 Blagotin (-1) 30 12 3 15 38
10 Mladost (-1) 30 10 7 13 36
11 Ribnik 30 10 6 14 36
12 Čitluk 30 10 6 14 36
13 Jastrebac 30 9 7 14 34
14 Parunovac 30 9 6 15 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga rasinska okružna liga Gradina (-1) 30 10 3 17 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Kruševac FSRO Gornji Stepoš (-1) 30 7 5 18 25
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu