XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2015 17:30 Polimlje - OFK Osečina 3:2
2 22.08.2015 17:00 Spartak 1924 - Polimlje 2:1
3 30.08.2015 16:30 Polimlje - Zlatar 4:0
4 05.09.2015 16:30 Ribnica - Polimlje 0:0
5 13.09.2015 16:00 Polimlje - Sloga 1940 (BB) 0:1
6 20.09.2015 16:00 Polimlje - Sloga (S) 1:1
7 27.09.2015 15:30 Zlatibor - Polimlje 2:1
8 29.11.2015 13:00 Polimlje - Radnički Stobex 3:4
9 10.10.2015 14:30 Budućnost - Polimlje 0:1
10 18.10.2015 14:30 Polimlje - Brezovica 1:0
11 25.10.2015 13:30 Provo - Polimlje 1:0
12 01.11.2015 13:30 Polimlje - Rađevac 2:2
13 07.11.2015 13:30 Radnički (V) - Polimlje 3:0
14 15.11.2015 13:00 Polimlje - Zadrugar 1:0
15 21.11.2015 13:00 Jedinstvo 1945 - Polimlje 2:0
16 20.03.2016 14:30 OFK Osečina - Polimlje 1:0
17 27.03.2016 14:30 Polimlje - Spartak 1924 2:1
18 03.04.2016 15:30 Zlatar - Polimlje 2:2
19 10.04.2016 15:30 Polimlje - Ribnica 4:1
20 16.04.2016 16:00 Sloga 1940 (BB) - Polimlje 0:0
21 20.04.2016 16:00 Sloga (S) - Polimlje 0:0
22 23.04.2016 16:00 Polimlje - Zlatibor 1:2
23 01.05.2016 16:00 Radnički Stobex - Polimlje 4:1
24 08.05.2016 16:30 Polimlje - Budućnost 1:1
25 15.05.2016 16:30 Brezovica - Polimlje 1:3
26 22.05.2016 17:00 Polimlje - Provo 2:0
27 25.05.2016 17:00 Rađevac - Polimlje 1:1
28 29.05.2016 17:00 Polimlje - Radnički (V) 3:1
29 05.06.2016 17:30 Zadrugar - Polimlje 2:1
30 12.06.2016 17:30 Polimlje - Jedinstvo 1945 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad Zlatibor 30 20 8 2 68
2 Provo 30 13 9 8 48
3 Zadrugar 30 14 5 11 47
4 Radnički (V) 30 13 7 10 46
5 Sloga 1940 (BB) 30 12 10 8 46
6 Sloga (S) 30 13 4 13 43
7 Rađevac 30 11 9 10 42
8 Spartak 1924 30 13 3 14 42
9 Radnički Stobex 30 12 6 12 42
10 Jedinstvo 1945 30 13 3 14 42
11 Polimlje 30 11 8 11 41
12 Ribnica 30 11 8 11 41
13 OFK Osečina 30 12 3 15 39
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zlatiborska okružna liga Zlatar 30 9 8 13 35
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zlatiborska okružna liga Budućnost 30 9 7 14 34
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Kolubarska okružna liga Brezovica (-1) 30 3 4 23 12
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu