XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.08.2015 17:30 Vinogradi DB - Budućnost 1:2
2 29.08.2015 Budućnost - Sloga (D) 0:0
3 05.09.2015 Vodojaža - Budućnost 3:1
4 12.09.2015 Budućnost - Srbija 0:2
5 07.10.2015 Šumadinac - Budućnost 0:3
6 26.09.2015 Budućnost - Sušica 2:3
7 27.09.2015 15:30 Partizan - Budućnost 2:3
9 11.10.2015 Jadran - Budućnost 3:2
10 24.10.2015 Pobeda - Budućnost 0:3
11 18.10.2015 Budućnost - Jedinstvo 2:0
12 24.10.2015 15:00 Borac - Budućnost 0:3
13 01.11.2015 14:00 Budućnost - Sloboda 3:0
14 08.11.2015 14:00 Kolonija - Budućnost 4:3
15 15.11.2015 13:00 Budućnost - Maršić 1:1
16 22.11.2015 13:00 Ćava - Budućnost 1:1
17 29.11.2015 13:00 Budućnost - Mladost 2:3
18 20.03.2016 15:00 Budućnost - Vinogradi DB 0:1
19 26.03.2016 15:00 Sloga (D) - Budućnost 1:2
20 03.04.2016 16:00 Budućnost - Vodojaža 0:1
21 10.04.2016 13:00 Srbija - Budućnost 0:1
22 13.04.2016 16:00 Budućnost - Šumadinac 1:2
23 17.04.2016 16:00 Sušica - Budućnost 3:2
24 24.04.2016 16:00 Budućnost - Partizan 2:2
26 08.05.2016 16:30 Budućnost - Jadran 2:0
27 11.05.2016 16:30 Budućnost - Pobeda 2:0
28 15.05.2016 16:30 Jedinstvo - Budućnost 2:1
29 22.05.2016 16:30 Budućnost - Borac 2:3
30 29.05.2016 17:00 Sloboda - Budućnost 0:2
31 05.06.2016 17:30 Budućnost - Kolonija 0:1
32 11.06.2016 17:00 Maršić - Budućnost 0:3
33 18.06.2016 17:30 Budućnost - Ćava 0:2
34 25.06.2016 17:30 Mladost - Budućnost 0:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Morava Sušica 32 22 9 1 75
2 Sloboda 32 17 6 9 57
3 Vodojaža 32 15 6 11 51
4 Sloga (D) 32 15 5 12 50
5 Partizan 32 15 4 13 49
6 Srbija 32 13 8 11 47
7 Budućnost 32 14 4 14 46
8 Vinogradi DB 32 12 7 13 43
9 Jadran 32 12 6 14 42
10 Jedinstvo 32 11 9 12 42
11 Kolonija (-1) 32 12 5 15 40
12 Mladost 32 11 7 14 40
13 Borac 32 11 7 14 40
14 Ćava 32 12 4 16 40
15 Šumadinac 32 12 3 17 39
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Treća liga Kragujevca Pobeda (-1) 32 12 4 16 39
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Maršić (-2) 32 7 4 21 23