XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 30.08.2015 17:00 Beloševac - Kotešica 2:3
2 06.09.2015 16:30 Kotešica - Rakac Stave 4:1
3 12.09.2015 16:00 OFK Brđanac - Kotešica 1:4
4 19.09.2015 16:00 Kotešica - Žabari 4:0
5 27.09.2015 11:00 Bujačić - Kotešica 1:5
7 11.10.2015 14:30 Kotešica - OFK Povlen 1:2
8 18.10.2015 14:30 Paune - Kotešica 2:5
9 25.10.2015 13:30 Kotešica - Zadrugar 3:0
10 01.11.2015 13:30 Lukavac - Kotešica 4:3
11 08.11.2015 13:30 Kotešica - Mladi radnik 3:2
12 15.11.2015 13:00 Dupljaj - Kotešica 1:6
13 27.03.2016 15:30 Kotešica - Mali korak 4:1
14 03.04.2016 15:30 Kotešica - Beloševac 2:1
15 10.04.2016 16:00 Rakac Stave - Kotešica 1:2
16 17.04.2016 16:00 Kotešica - OFK Brđanac 1:1
17 24.04.2016 16:00 Žabari - Kotešica 1:3
18 01.05.2016 16:00 Kotešica - Bujačić 4:0
20 15.05.2016 16:30 OFK Povlen - Kotešica 3:4
21 22.05.2016 16:30 Kotešica - Paune 5:0
22 29.05.2016 17:00 Zadrugar - Kotešica 1:3
23 05.06.2016 17:00 Kotešica - Lukavac 2:4
24 12.06.2016 17:30 Mladi radnik - Kotešica 0:2
25 19.06.2016 17:30 Kotešica - Dupljaj 3:0
26 26.06.2016 17:30 Mali korak - Kotešica 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga Kolubara - grupa Zapad Kotešica 24 19 1 4 58
2 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga Kolubara - grupa Zapad OFK Brđanac 24 18 3 3 57
3 Lukavac 24 16 4 4 52
4 Beloševac 24 12 6 6 42
5 Bujačić 24 13 3 8 42
6 Žabari 24 11 4 9 37
7 Mali korak (-1) 24 10 1 13 30
8 Dupljaj (-1) 24 9 3 12 29
9 Rakac Stave 24 7 4 13 25
10 Paune (-1) 24 7 1 16 21
11 Mladi radnik (-1) 24 5 6 13 20
12 OFK Povlen 24 4 7 13 19
13 Zadrugar (-1) 24 3 1 20 9
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu