XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 23.07.2016 19:00 Radnik - Javor Matis 2:2
2 30.07.2016 19:00 Javor Matis - Novi Pazar 1:1
3 06.08.2016 20:00 OFK Bačka - Javor Matis 0:1
4 10.08.2016 18:30 Javor Matis - Partizan 0:2
5 14.08.2016 20:00 Vojvodina - Javor Matis 4:0
6 20.08.2016 20:00 Napredak - Javor Matis 3:1
7 27.08.2016 20:00 Javor Matis - Čukarički 0:0
8 10.09.2016 16:30 Spartak ŽK - Javor Matis 1:1
9 17.09.2016 20:00 Javor Matis - Rad 1:1
10 25.09.2016 19:00 Borac - Javor Matis 1:1
11 02.10.2016 17:00 Javor Matis - Crvena zvezda 2:4
12 15.10.2016 17:00 Metalac - Javor Matis 1:1
13 22.10.2016 17:00 Javor Matis - Mladost 1:1
14 30.10.2016 15:00 Voždovac - Javor Matis 1:2
15 06.11.2016 13:30 Javor Matis - Radnički (N) 2:0
16 19.11.2016 13:30 Javor Matis - Radnik 1:0
17 26.11.2016 13:00 Novi Pazar - Javor Matis 1:2
18 30.11.2016 15:30 Javor Matis - OFK Bačka 2:0
19 04.12.2016 18:00 Partizan - Javor Matis 2:0
20 09.12.2016 17:00 Javor Matis - Vojvodina 2:1
21 14.12.2016 16:00 Javor Matis - Napredak 1:0
22 18.02.2017 17:00 Čukarički - Javor Matis 2:1
23 25.02.2017 14:00 Javor Matis - Spartak ŽK 2:3
24 04.03.2017 14:00 Rad - Javor Matis 1:1
25 08.03.2017 18:00 Javor Matis - Borac 2:0
26 12.03.2017 17:00 Crvena zvezda - Javor Matis 3:0
27 18.03.2017 17:00 Javor Matis - Metalac 1:0
28 01.04.2017 18:00 Mladost - Javor Matis 1:0
29 09.04.2017 17:00 Javor Matis - Voždovac 0:1
30 13.04.2017 17:00 Radnički (N) - Javor Matis 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Off Crvena zvezda 30 25 4 1 79
2 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Off Partizan 30 23 4 3 73
3 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Off Vojvodina 30 18 5 7 59
4 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Off Napredak 30 15 7 8 52
5 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Off Mladost 30 14 6 10 48
6 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Off Radnički (N) 30 12 8 10 44
7 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Off Voždovac 30 13 4 13 43
8 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Off Javor Matis 30 11 9 10 42
9 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Out Čukarički 30 11 7 12 40
10 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Out Spartak ŽK 30 10 8 12 38
11 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Out Rad 30 9 8 13 35
12 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Out OFK Bačka 30 8 3 19 27
13 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Out Metalac 30 6 9 15 27
14 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Out Radnik 30 6 7 17 25
15 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Out Novi Pazar 30 5 5 20 20
16 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Out Borac 30 4 6 20 18
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu