XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2016 17:30 OFK Beograd - OFK Odžaci 0:2
2 20.08.2016 17:00 BSK Borča - OFK Beograd 2:1
3 27.08.2016 17:00 OFK Beograd - ČSK Pivara 0:2
4 03.09.2016 16:30 Sindjelić - OFK Beograd 4:0
5 10.09.2016 16:30 OFK Beograd - Inđija 1:0
6 17.09.2016 16:30 OFK Beograd - Budućnost 0:0
7 25.09.2016 16:00 Jagodina - OFK Beograd 3:3
8 01.10.2016 15:00 OFK Beograd - Dinamo 3:3
9 10.10.2016 15:00 Bežanija - OFK Beograd 0:0
10 15.10.2016 15:00 OFK Beograd - Mačva 0:1
11 22.10.2016 14:30 Sloboda - OFK Beograd 1:0
12 29.10.2016 14:30 OFK Beograd - Zemun 0:2
13 05.11.2016 13:30 Proleter - OFK Beograd 3:0
14 12.11.2016 13:00 OFK Beograd - Radnički 0:1
15 19.11.2016 13:00 Kolubara - OFK Beograd 3:3
16 05.03.2017 14:00 OFK Odžaci - OFK Beograd 0:0
17 10.03.2017 14:00 OFK Beograd - BSK Borča 0:1
18 18.03.2017 14:30 ČSK Pivara - OFK Beograd 1:1
19 25.03.2017 14:30 OFK Beograd - Sindjelić 1:0
20 01.04.2017 15:30 Inđija - OFK Beograd 3:1
21 09.04.2017 15:30 Budućnost - OFK Beograd 2:1
22 15.04.2017 15:30 OFK Beograd - Jagodina 1:3
23 24.04.2017 16:00 Dinamo - OFK Beograd 1:0
24 29.04.2017 16:30 OFK Beograd - Bežanija 0:1
25 03.05.2017 17:00 Mačva - OFK Beograd 3:0
26 08.05.2017 17:00 OFK Beograd - Sloboda 1:3
27 13.05.2017 17:00 Zemun - OFK Beograd 3:0
28 17.05.2017 17:00 OFK Beograd - Proleter 2:2
29 21.05.2017 17:00 Radnički - OFK Beograd 1:1
30 27.05.2017 15:00 OFK Beograd - Kolubara 5:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Mačva (-1) 30 19 6 5 62
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Zemun 30 17 10 3 61
3 Sloboda 30 15 9 6 54
4 Inđija 30 14 6 10 48
5 Bežanija (-1) 30 12 12 6 47
6 Radnički 30 12 7 11 43
7 Jagodina 30 12 5 13 41
8 Dinamo 30 10 9 11 39
9 Sindjelić 30 8 13 9 37
10 Budućnost 30 10 7 13 37
11 Proleter 30 9 9 12 36
12 ČSK Pivara 30 8 11 11 35
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd Kolubara 30 7 11 12 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd BSK Borča (-1) 30 9 6 15 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina OFK Odžaci 30 6 8 16 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd OFK Beograd 30 3 9 18 18
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu