XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2016 17:30 Jagodina - Radnički 1:0
2 21.08.2016 17:00 Radnički - Dinamo 5:1
3 26.08.2016 17:00 Bežanija - Radnički 1:0
4 04.09.2016 16:30 Radnički - Mačva 0:3
5 11.09.2016 16:30 Sloboda - Radnički 1:0
6 18.09.2016 16:30 Radnički - Zemun 1:0
7 25.09.2016 16:00 Proleter - Radnički 0:1
8 01.10.2016 15:00 Inđija - Radnički 0:1
9 09.10.2016 15:00 Radnički - Kolubara 1:0
10 16.10.2016 15:00 OFK Odžaci - Radnički 0:0
11 23.10.2016 14:30 Radnički - BSK Borča 1:0
12 29.10.2016 14:30 ČSK Pivara - Radnički 0:0
13 06.11.2016 13:30 Radnički - Sindjelić 3:0
14 12.11.2016 13:00 OFK Beograd - Radnički 0:1
15 20.11.2016 13:00 Radnički - Budućnost 1:2
16 05.03.2017 14:00 Radnički - Jagodina 0:1
17 12.03.2017 14:00 Dinamo - Radnički 3:2
18 05.04.2017 15:30 Radnički - Bežanija 1:0
19 25.03.2017 14:30 Mačva - Radnički 1:1
20 01.04.2017 15:30 Radnički - Sloboda 0:0
21 09.04.2017 15:30 Zemun - Radnički 4:0
22 15.04.2017 15:30 Radnički - Proleter 3:0
23 23.04.2017 16:00 Radnički - Inđija 1:1
24 29.04.2017 16:30 Kolubara - Radnički 3:1
25 03.05.2017 17:00 Radnički - OFK Odžaci 2:0
26 07.05.2017 17:00 BSK Borča - Radnički 1:1
27 14.05.2017 17:00 Radnički - ČSK Pivara 1:0
28 17.05.2017 17:00 Sindjelić - Radnički 4:1
29 21.05.2017 17:00 Radnički - OFK Beograd 1:1
30 27.05.2017 15:00 Budućnost - Radnički 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Mačva (-1) 30 19 6 5 62
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Zemun 30 17 10 3 61
3 Sloboda 30 15 9 6 54
4 Inđija 30 14 6 10 48
5 Bežanija (-1) 30 12 12 6 47
6 Radnički 30 12 7 11 43
7 Jagodina 30 12 5 13 41
8 Dinamo 30 10 9 11 39
9 Sindjelić 30 8 13 9 37
10 Budućnost 30 10 7 13 37
11 Proleter 30 9 9 12 36
12 ČSK Pivara 30 8 11 11 35
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd Kolubara 30 7 11 12 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd BSK Borča (-1) 30 9 6 15 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina OFK Odžaci 30 6 8 16 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd OFK Beograd 30 3 9 18 18
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu