XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2016 17:30 OFK Beograd - OFK Odžaci 0:2
2 20.08.2016 17:00 OFK Odžaci - Budućnost 1:1
3 27.08.2016 17:00 Jagodina - OFK Odžaci 3:0
4 04.09.2016 16:30 OFK Odžaci - Dinamo 2:0
5 09.09.2016 16:30 Bežanija - OFK Odžaci 0:0
6 18.09.2016 16:30 OFK Odžaci - Mačva 0:0
7 25.09.2016 16:00 Sloboda - OFK Odžaci 1:0
8 02.10.2016 15:00 OFK Odžaci - Zemun 0:0
9 08.10.2016 15:00 Proleter - OFK Odžaci 1:0
10 16.10.2016 15:00 OFK Odžaci - Radnički 0:0
11 22.10.2016 14:30 Kolubara - OFK Odžaci 2:0
12 29.10.2016 14:30 Inđija - OFK Odžaci 1:0
13 05.11.2016 13:30 OFK Odžaci - BSK Borča 1:0
14 12.11.2016 13:00 ČSK Pivara - OFK Odžaci 2:1
15 19.11.2016 13:00 OFK Odžaci - Sindjelić 1:2
16 05.03.2017 14:00 OFK Odžaci - OFK Beograd 0:0
17 11.03.2017 14:00 Budućnost - OFK Odžaci 1:1
18 18.03.2017 14:30 OFK Odžaci - Jagodina 2:0
19 24.03.2017 14:30 Dinamo - OFK Odžaci 2:0
20 01.04.2017 15:30 OFK Odžaci - Bežanija 3:1
21 08.04.2017 15:30 Mačva - OFK Odžaci 0:0
22 15.04.2017 15:30 OFK Odžaci - Sloboda 0:1
23 22.04.2017 16:00 Zemun - OFK Odžaci 1:0
24 28.04.2017 16:30 OFK Odžaci - Proleter 3:1
25 03.05.2017 17:00 Radnički - OFK Odžaci 2:0
26 07.05.2017 17:00 OFK Odžaci - Kolubara 0:1
27 13.05.2017 17:00 OFK Odžaci - Inđija 2:3
28 17.05.2017 17:00 BSK Borča - OFK Odžaci 2:1
29 21.05.2017 17:00 OFK Odžaci - ČSK Pivara 2:4
30 27.05.2017 15:00 Sindjelić - OFK Odžaci 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Mačva (-1) 30 19 6 5 62
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Zemun 30 17 10 3 61
3 Sloboda 30 15 9 6 54
4 Inđija 30 14 6 10 48
5 Bežanija (-1) 30 12 12 6 47
6 Radnički 30 12 7 11 43
7 Jagodina 30 12 5 13 41
8 Dinamo 30 10 9 11 39
9 Sindjelić 30 8 13 9 37
10 Budućnost 30 10 7 13 37
11 Proleter 30 9 9 12 36
12 ČSK Pivara 30 8 11 11 35
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd Kolubara 30 7 11 12 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd BSK Borča (-1) 30 9 6 15 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina OFK Odžaci 30 6 8 16 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd OFK Beograd 30 3 9 18 18
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu