XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
2 20.08.2016 17:00 Proleter (RS) - Radnički 1905 3:1
3 24.08.2016 17:00 Radnički 1905 - Vinogradar 2:2
4 28.08.2016 17:00 Preporod - Radnički 1905 9:2
5 04.09.2016 16:30 Radnički 1905 - Obilić 0:0
6 11.09.2016 16:30 Proleter (Nj) - Radnički 1905 2:0
7 18.09.2016 16:30 Radnički 1905 - Sutjeska 2:2
8 21.09.2016 16:30 Njegoš - Radnički 1905 3:0
9 25.09.2016 16:00 Radnički 1905 - Jadran (F) 1:0
10 02.10.2016 15:30 Krivaja - Radnički 1905 6:1
11 09.10.2016 15:00 Radnički 1905 - Jadran (S) 9:2
12 16.10.2016 14:30 Eđšeg - Radnički 1905 0:2
13 23.10.2016 14:30 Radnički 1905 - Napredak 2:1
14 29.10.2016 14:00 Panonija IM Topola - Radnički 1905 0:2
15 06.11.2016 13:00 Bajša - Radnički 1905 4:0
16 13.11.2016 13:00 Radnički 1905 - Čantavir 2:0
17 20.11.2016 13:00 Senta - Radnički 1905 5:2
19 18.03.2017 15:30 Radnički 1905 - Proleter (RS) 3:0
20 22.03.2017 15:30 Vinogradar - Radnički 1905 2:0
21 26.03.2017 16:30 Radnički 1905 - Preporod 1:0
22 01.04.2017 16:30 Obilić - Radnički 1905 0:3
23 08.04.2017 16:30 Radnički 1905 - Proleter (Nj) 2:1
24 15.04.2017 16:30 Sutjeska - Radnički 1905 1:1
25 22.04.2017 17:00 Radnički 1905 - Njegoš 2:2
26 30.04.2017 17:00 Jadran (F) - Radnički 1905 4:2
27 03.05.2017 17:00 Radnički 1905 - Krivaja 2:0
28 07.05.2017 17:00 Jadran (S) - Radnički 1905 0:2
29 13.05.2017 17:00 Radnički 1905 - Eđšeg 0:0
30 21.05.2017 17:00 Napredak - Radnički 1905 1:1
31 27.05.2017 17:30 Radnički 1905 - Panonija IM Topola 0:0
32 31.05.2017 17:30 Radnički 1905 - Bajša 0:3
33 04.06.2017 17:30 Čantavir - Radnički 1905 0:2
34 11.06.2017 17:30 Radnički 1905 - Senta 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Sever"Vojvođanska liga "Sever" Preporod (-1) 32 23 2 7 70
2 Njegoš 32 20 9 3 69
3 Senta 32 20 2 10 62
4 Bajša 32 20 2 10 62
5 Jadran (F) 32 19 2 11 59
6 Napredak 32 17 6 9 57
7 Sutjeska 32 15 6 11 51
8 Radnički 1905 32 13 8 11 47
9 Proleter (RS) 32 14 3 15 45
10 Obilić (-1) 32 12 8 12 43
11 Panonija IM Topola (-1) 32 12 7 13 42
12 Proleter (Nj) 32 12 4 16 40
13 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Bačka Topola - Mali Iđoš - Vrbas - Bečej - Srbobran Krivaja 32 11 4 17 37
14 Vinogradar 32 9 9 14 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Subotica Čantavir 32 5 5 22 20
16 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Bačka Topola - Mali Iđoš - Vrbas - Bečej - Srbobran Eđšeg (-1) 32 5 3 24 17
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Potiska liga Jadran (S) 32 4 2 26 14