XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:30 Bajša - Preporod 2:0
2 21.08.2016 17:00 Preporod - Senta 4:1
3 24.08.2016 17:00 Proleter (RS) - Preporod 4:3
4 28.08.2016 17:00 Preporod - Radnički 1905 9:2
5 04.09.2016 16:30 Preporod - Proleter (Nj) 1:0
6 10.09.2016 16:30 Njegoš - Preporod 1:1
7 18.09.2016 16:30 Preporod - Krivaja 3:2
8 21.09.2016 16:30 Eđšeg - Preporod 1:6
9 25.09.2016 16:00 Preporod - Panonija IM Topola 3:2
10 02.10.2016 15:30 Čantavir - Preporod 0:4
12 16.10.2016 14:30 Vinogradar - Preporod 2:4
13 23.10.2016 14:30 Preporod - Obilić 2:1
14 30.10.2016 13:00 Sutjeska - Preporod 1:1
15 06.11.2016 13:00 Preporod - Jadran (F) 2:0
16 13.11.2016 13:00 Jadran (S) - Preporod 2:6
17 20.11.2016 13:00 Preporod - Napredak 2:1
18 12.03.2017 15:00 Preporod - Bajša 4:1
19 19.03.2017 15:30 Senta - Preporod 2:1
20 22.03.2017 15:30 Preporod - Proleter (RS) 2:0
21 26.03.2017 16:30 Radnički 1905 - Preporod 1:0
22 01.04.2017 16:30 Proleter (Nj) - Preporod 0:3
23 09.04.2017 16:30 Preporod - Njegoš 0:3
24 16.04.2017 16:30 Krivaja - Preporod 1:4
25 23.04.2017 17:00 Preporod - Eđšeg 4:1
26 29.04.2017 17:00 Panonija IM Topola - Preporod 0:1
27 03.05.2017 17:00 Preporod - Čantavir 1:0
29 14.05.2017 17:00 Preporod - Vinogradar 3:1
30 21.05.2017 17:00 Obilić - Preporod 1:3
31 28.05.2017 17:30 Preporod - Sutjeska 3:1
32 31.05.2017 17:30 Jadran (F) - Preporod 1:0
33 04.06.2017 17:30 Preporod - Jadran (S) 11:2
34 11.06.2017 17:30 Napredak - Preporod 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Sever"Vojvođanska liga "Sever" Preporod (-1) 32 23 2 7 70
2 Njegoš 32 20 9 3 69
3 Senta 32 20 2 10 62
4 Bajša 32 20 2 10 62
5 Jadran (F) 32 19 2 11 59
6 Napredak 32 17 6 9 57
7 Sutjeska 32 15 6 11 51
8 Radnički 1905 32 13 8 11 47
9 Proleter (RS) 32 14 3 15 45
10 Obilić (-1) 32 12 8 12 43
11 Panonija IM Topola (-1) 32 12 7 13 42
12 Proleter (Nj) 32 12 4 16 40
13 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Bačka Topola - Mali Iđoš - Vrbas - Bečej - Srbobran Krivaja 32 11 4 17 37
14 Vinogradar 32 9 9 14 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Subotica Čantavir 32 5 5 22 20
16 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Bačka Topola - Mali Iđoš - Vrbas - Bečej - Srbobran Eđšeg (-1) 32 5 3 24 17
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Potiska liga Jadran (S) 32 4 2 26 14
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu