XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:00 Tavankut - Subotica 2:1
2 21.08.2016 17:00 Tekstilac - Tavankut 2:1
3 28.08.2016 16:30 Tavankut - Budućnost (G) 1:0
4 04.09.2016 16:30 Potisje - Tavankut 1:0
5 11.09.2016 16:00 Tavankut - Zadrugar 1:2
6 18.09.2016 16:00 Mladost (T) - Tavankut 2:1
7 25.09.2016 15:30 Tavankut - Sloga (Č) 1:2
8 01.10.2016 15:30 Mladost APA - Tavankut 2:3
9 09.10.2016 15:00 Tavankut - Bačka (P) 0:1
10 15.10.2016 15:00 Srbobran - Tavankut 3:2
11 23.10.2016 14:00 Tavankut - Bečej 1918 1:4
12 29.10.2016 13:30 OFK Vrbas - Tavankut 0:0
13 06.11.2016 13:00 Tavankut - Polet (K) 4:1
14 13.11.2016 13:00 Tavankut - Tisa (A) 3:2
15 19.11.2016 13:00 Radnički (S) - Tavankut 7:2
16 12.03.2017 14:30 Subotica - Tavankut 2:1
17 19.03.2017 14:30 Tavankut - Tekstilac 1:0
18 26.03.2017 15:00 Budućnost (G) - Tavankut 5:2
19 02.04.2017 15:30 Tavankut - Potisje 0:2
20 09.04.2017 16:00 Zadrugar - Tavankut 0:3
21 12.04.2017 16:00 Tavankut - Mladost (T) 2:1
22 15.04.2017 16:00 Sloga (Č) - Tavankut 2:0
23 23.04.2017 16:00 Tavankut - Mladost APA 3:0
24 30.04.2017 16:30 Bačka (P) - Tavankut 1:1
25 07.05.2017 16:30 Tavankut - Srbobran 1:2
26 13.05.2017 16:30 Bečej 1918 - Tavankut 3:0
27 17.05.2017 16:30 Tavankut - OFK Vrbas 7:0
28 20.05.2017 16:30 Polet (K) - Tavankut 3:0
29 27.05.2017 17:00 Tisa (A) - Tavankut 1:1
30 03.06.2017 17:00 Tavankut - Radnički (S) 6:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Vojvodina Srpska liga Vojvodina Bečej 1918 30 26 2 2 80
2 Sloga (Č) 30 24 4 2 76
3 Budućnost (G) 30 17 5 8 56
4 Srbobran 30 16 6 8 54
5 Polet (K) 30 12 5 13 41
6 Mladost (T) 30 12 4 14 40
7 Bačka (P) 30 11 5 14 38
8 Tisa (A) 30 10 8 12 38
9 Radnički (S) 30 10 6 14 36
10 Tavankut 30 11 3 16 36
11 Potisje (-1) 30 9 9 12 35
12 Tekstilac 30 10 5 15 35
13 Zadrugar 30 10 5 15 35
14 Mladost APA 30 9 6 15 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Subotica OFK Vrbas 30 9 5 16 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Subotica Subotica 30 5 0 25 15