XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2009 17:30 BSK Borča - Mladi radnik 2:3
2 22.08.2009 17:30 Borac - BSK Borča 2:0
3 29.08.2009 17:30 BSK Borča - Javor Habitfarm 1:0
4 13.09.2009 16:30 Hajduk - BSK Borča 0:0
5 19.09.2009 16:00 BSK Borča - Čukarički Stankom 2:0
6 26.09.2009 19:00 Partizan - BSK Borča 2:1
7 03.10.2009 15:30 BSK Borča - Vojvodina 0:4
8 17.10.2009 14:30 BSK Borča - Spartak Z.V. 0:2
9 24.10.2009 14:00 Jagodina - BSK Borča 2:0
10 31.10.2009 13:00 BSK Borča - Rad 0:0
11 07.11.2009 13:00 Napredak - BSK Borča 1:2
12 21.11.2009 13:00 BSK Borča - Metalac (GM) 0:0
13 28.11.2009 13:00 Smederevo - BSK Borča 1:1
14 05.12.2009 13:00 BSK Borča - Crvena zvezda 0:1
15 12.12.2009 13:00 OFK Beograd - BSK Borča 0:2
16 27.02.2010 13:30 Mladi radnik - BSK Borča 2:0
17 06.03.2010 14:00 BSK Borča - Borac 2:0
18 13.03.2010 14:00 Javor Habitfarm - BSK Borča 1:0
19 20.03.2010 15:00 BSK Borča - Hajduk 3:0
20 24.03.2010 13:00 Čukarički Stankom - BSK Borča 1:0
21 27.03.2010 15:00 BSK Borča - Partizan 1:2
22 03.04.2010 16:00 Vojvodina - BSK Borča 2:0
23 10.04.2010 16:00 Spartak Z.V. - BSK Borča 2:1
24 17.04.2010 16:30 BSK Borča - Jagodina 1:4
25 21.04.2010 16:30 Rad - BSK Borča 2:0
26 24.04.2010 16:30 BSK Borča - Napredak 1:1
27 01.05.2010 17:00 Metalac (GM) - BSK Borča 1:3
28 08.05.2010 16:30 BSK Borča - Smederevo 0:0
29 13.05.2010 17:00 Crvena zvezda - BSK Borča 1:3
30 16.05.2010 17:00 BSK Borča - OFK Beograd 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Kvalifikacije za ligu Sampiona Partizan 30 24 6 0 78
2 Plasman u evropska takmičenja plasman u ligu Evrope Crvena zvezda 30 23 2 5 71
3 Plasman u evropska takmičenja plasman u ligu Evrope OFK Beograd 30 15 5 10 50
4 Plasman u evropska takmičenja plasman u ligu Evrope Spartak Z.V. 30 14 7 9 49
5 Vojvodina 30 13 6 11 45
6 Jagodina 30 12 7 11 43
7 Javor Habitfarm 30 8 14 8 38
8 Rad 30 10 7 13 37
9 Metalac (GM) 30 10 5 15 35
10 Borac 30 9 7 14 34
11 Smederevo 30 8 10 12 34
12 BSK Borča 30 9 6 15 33
13 Čukarički Stankom 30 9 5 16 32
14 Hajduk 30 7 9 14 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Napredak 30 7 8 15 29
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Mladi radnik 30 5 10 15 25
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu