XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2009 Sevojno Point - Mladost (L) 0:0
2 23.08.2009 Mladost (L) - Dinamo 0:0
3 29.08.2009 Banat - Mladost (L) 1:1
4 06.09.2009 Mladost (L) - Kolubara 0:1
5 12.09.2009 Radnički (N) - Mladost (L) 3:1
6 20.09.2009 Mladost (L) - Teleoptik 1:0
7 26.09.2009 Mladost (A) - Mladost (L) 1:0
8 04.10.2009 Mladost (L) - Novi Sad 3:1
9 11.10.2009 Sloga (K) - Mladost (L) 2:1
10 17.10.2009 Novi Pazar - Mladost (L) 0:0
11 25.10.2009 Mladost (L) - ČSK Pivara 2:2
12 31.10.2009 Srem - Mladost (L) 0:0
13 08.11.2009 Mladost (L) - Indjija 2:0
14 11.11.2009 Zemun - Mladost (L) 3:0
15 14.11.2009 Mladost (L) - Radnički (S) 3:1
16 22.11.2009 Proleter (NS) - Mladost (L) 3:1
17 05.12.2009 Mladost (L) - Bežanija 1:1
18 21.03.2010 14:00 Mladost (L) - Sevojno Point 0:1
19 28.03.2010 14:00 Dinamo - Mladost (L) 2:1
20 04.04.2010 15:00 Mladost (L) - Banat 1:0
21 07.04.2010 15:00 Kolubara - Mladost (L) 1:1
22 11.04.2010 15:00 Mladost (L) - Radnički (N) 0:0
23 17.04.2010 15:30 Teleoptik - Mladost (L) 1:1
24 21.04.2010 16:00 Mladost (L) - Mladost (A) 3:0
25 24.04.2010 16:00 Novi Sad - Mladost (L) 1:1
26 01.05.2010 16:00 Mladost (L) - Sloga (K) 0:0
27 04.05.2010 16:30 Mladost (L) - Novi Pazar 4:1
28 09.05.2010 16:30 ČSK Pivara - Mladost (L) 2:1
29 16.05.2010 16:30 Mladost (L) - Srem 1:1
30 19.05.2010 16:30 Indjija - Mladost (L) 2:1
31 23.05.2010 16:30 Mladost (L) - Zemun 0:0
32 29.05.2010 16:30 Radnički (S) - Mladost (L) 0:0
33 02.06.2010 16:30 Mladost (L) - Proleter (NS) 1:0
34 06.06.2010 16:30 Bežanija - Mladost (L) 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Indjija 34 17 9 8 60
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbijefuzija sa Slobodom iz Užica Sevojno Point 34 17 7 10 58
3 Kolubara 34 14 14 6 56
4 Bežanija 34 14 11 9 53
5 Novi Sad 34 14 9 11 51
6 Teleoptik 34 14 8 12 50
7 Proleter (NS) 34 13 7 14 46
8 Srem 34 12 10 12 46
9 Novi Pazar 34 13 7 14 46
10 Radnički (S) 34 12 9 13 45
11 Banat 34 11 12 11 45
12 Zemun (-2) 34 11 12 11 43
13 Dinamo 34 12 7 15 43
14 Mladost (L) 34 9 15 10 42
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Istok" Radnički (N) 34 9 14 11 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Zapad" Sloga (K) 34 9 12 13 39
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Vojvodina" ČSK Pivara 34 6 14 14 32
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Mladost (A) 34 7 7 20 28
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu