XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 28.08.2016 17:00 Mali korak - Bujačić 2:2
2 03.09.2016 11:00 Bujačić - Žabari 3:2
3 10.09.2016 16:00 Gradac Pričević - Bujačić 1:8
4 17.09.2016 11:00 Bujačić - Zadrugar 3:0
5 24.09.2016 15:30 Dupljaj 2016 - Bujačić 0:2
6 01.10.2016 15:30 OFK Povlen - Bujačić 0:3
7 09.10.2016 11:00 Bujačić - Paune 1:1
8 16.10.2016 11:00 Mladi radnik - Bujačić 2:5
9 23.10.2016 10:00 Bujačić - Lukavac 2:1
10 30.10.2016 13:30 Sloga Gorić - Bujačić 1:7
11 06.11.2016 10:00 Bujačić - Dupljaj 3:0
12 13.11.2016 13:00 Rakac Stave - Bujačić 2:0
13 20.11.2016 10:00 Bujačić - Beloševac 2:0
14 26.03.2017 11:00 Bujačić - Mali korak 5:1
15 02.04.2017 15:30 Žabari - Bujačić 1:2
16 09.04.2017 11:00 Bujačić - Gradac Pričević 2:0
17 16.04.2017 15:30 Zadrugar - Bujačić 1:1
18 23.04.2017 11:00 Bujačić - Dupljaj 2016 2:0
19 30.04.2017 11:00 Bujačić - OFK Povlen 3:2
20 07.05.2017 16:30 Paune - Bujačić 4:1
21 14.05.2017 11:00 Bujačić - Mladi radnik 1:0
22 21.05.2017 17:00 Lukavac - Bujačić 3:0
23 28.05.2017 11:00 Bujačić - Sloga Gorić 4:1
24 04.06.2017 14:00 Dupljaj - Bujačić 1:1
25 11.06.2017 17:00 Bujačić - Rakac Stave 3:1
26 18.06.2017 17:00 Beloševac - Bujačić 0:5
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga Kolubara - grupa Zapad Rakac Stave 26 20 2 4 62
2 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga Kolubara - grupa Zapad Bujačić 26 19 4 3 61
3 Lukavac 26 19 1 6 58
4 OFK Povlen 26 16 3 7 51
5 Paune 26 14 7 5 49
6 Žabari 26 14 4 8 46
7 Beloševac 26 14 1 11 43
8 Mali korak 26 11 5 10 38
9 Dupljaj (-2) 26 10 3 13 31
10 Dupljaj 2016 (-1) 26 8 4 14 27
11 Mladi radnik (-2) 26 8 3 15 25
12 Sloga Gorić (-2) 26 3 3 20 10
13 Gradac Pričević (-1) 26 3 2 21 10
14 Zadrugar (-1) 26 1 2 23 4
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu