XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2009 Karađorđe - Radnik 0:0
2 23.08.2009 Radnik - Jedinstvo 3:0
3 26.08.2009 Borac (V) - Radnik 1:0
4 30.08.2009 Radnik - Borac (A) 0:0
5 06.09.2009 Radnički - Radnik 4:0
6 09.09.2009 Radnik - Morava 4:2
7 12.09.2009 Budućnost - Radnik 2:1
8 20.09.2009 Radnik - Braća Vuković 1:0
9 23.09.2009 Goč - Radnik 3:1
10 27.09.2009 Radnik - Mataruge 2:2
11 03.10.2009 Magnohrom - Radnik 3:2
12 11.10.2009 Proleter Lasta - Radnik 4:3
13 18.10.2009 Radnik - Kraljevo Hajduk 2:0
14 24.10.2009 Ibar - Radnik 1:1
15 01.11.2009 Radnik - Napredak 4:1
16 08.11.2009 Rudar - Radnik 2:1
17 15.11.2009 Radnik - Tutin 1:1
18 21.03.2010 15:00 Radnik - Karađorđe 1:1
19 28.03.2010 15:00 Jedinstvo - Radnik 0:3
20 31.03.2010 15:00 Radnik - Borac (V) 0:0
21 04.04.2010 15:00 Borac (A) - Radnik 1:0
22 11.04.2010 16:00 Radnik - Radnički 2:0
23 14.04.2010 16:00 Morava - Radnik 3:0
24 18.04.2010 16:00 Radnik - Budućnost 4:0
25 24.04.2010 16:00 Braća Vuković - Radnik 2:0
26 28.04.2010 16:00 Radnik - Goč 0:1
27 02.05.2010 17:00 Mataruge - Radnik 4:1
28 05.05.2010 17:00 Radnik - Magnohrom 2:1
29 09.05.2010 17:00 Radnik - Proleter Lasta 4:0
30 14.05.2010 17:00 Kraljevo Hajduk - Radnik 2:1
31 23.05.2010 17:00 Radnik - Ibar 0:1
32 30.05.2010 17:30 Napredak - Radnik 1:3
33 06.06.2010 17:30 Radnik - Rudar 2:1
34 12.06.2010 17:30 Tutin - Radnik 5:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Morava" Tutin 34 24 5 5 77
2 Borac (A) 34 22 6 6 72
3 Karađorđe 34 19 8 7 65
4 Radnički 34 15 7 12 52
5 Borac (V) 34 15 7 12 52
6 Budućnost 34 14 10 10 52
7 Goč (-1) 34 15 7 12 51
8 Mataruge 34 15 5 14 50
9 Ibar 34 15 4 15 49
10 Rudar 34 15 4 15 49
11 Braća Vuković 34 14 7 13 49
12 Radnik 34 12 7 15 43
13 Proleter Lasta 34 12 6 16 42
14 Morava 34 11 8 15 41
15 Magnohrom 34 13 1 20 40
16 Kraljevo Hajduk (-1) 34 10 11 13 40
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Kraljevo Jedinstvo (-2) 34 6 3 25 19
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Kraljevo Napredak (-3) 34 4 4 26 13
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu