XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.09.2016 19:00 Ekonomac - Leteći Holandjanin 5:0
2 23.09.2016 18:00 Novi Pazar - Ekonomac 1:5
3 02.10.2016 20:30 Ekonomac - Deus Rol. Mošić 10:1
4 09.11.2016 19:00 Smederevo - Ekonomac 0:4
5 19.10.2016 20:00 Ekonomac - Jastrebac 3:3
6 23.10.2016 19:30 Kalča - Ekonomac 2:2
7 06.11.2016 20:00 Ekonomac - Nova Pazova 11:5
8 14.11.2016 20:15 Metalac Kolorado - Ekonomac 2:7
9 18.11.2016 19:00 Ekonomac - Kopernikus SAS 13:3
10 01.12.2016 20:30 Ekonomac - Euro Motus 5:3
11 03.12.2016 20:30 FON - Ekonomac 3:7
12 18.02.2017 19:00 Leteći Holandjanin - Ekonomac 2:4
13 24.02.2017 19:00 Ekonomac - Novi Pazar 6:3
14 04.03.2017 17:30 Deus Rol. Mošić - Ekonomac 2:2
15 10.03.2017 19:00 Ekonomac - Smederevo 13:2
16 19.03.2017 19:00 Jastrebac - Ekonomac 5:9
17 26.03.2017 19:00 Ekonomac - Kalča 11:2
18 01.04.2017 19:00 Nova Pazova - Ekonomac 1:5
19 15.04.2017 18:00 Ekonomac - Metalac Kolorado 9:4
20 26.04.2017 18:00 Kopernikus SAS - Ekonomac 2:7
21 29.04.2017 20:45 Euro Motus - Ekonomac 2:3
22 05.05.2017 19:00 Ekonomac - FON 11:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Ekonomac 22 19 3 0 60
2 Euro Motus 22 19 1 2 58
3 FON 22 12 4 6 40
4 Smederevo 22 9 4 9 31
5 Nova Pazova 22 9 3 10 30
6 Kalča 22 8 6 8 30
7 Novi Pazar 22 9 3 10 30
8 Deus Rol. Mošić 22 9 3 10 30
9 Jastrebac 22 7 2 13 23
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga Futsal liga Metalac Kolorado 22 5 5 12 20
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Futsal liga Vojvodine Leteći Holandjanin 22 4 4 14 16
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga Futsal liga Kopernikus SAS 22 2 2 18 8
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu