XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2009 Sloboda - Obilić 3:0
2 23.08.2009 Radnički (B) - Sloboda 0:1
3 29.08.2009 Sloboda - Polet (N) 3:0
4 05.09.2009 Vojvodina - Sloboda 1:1
5 12.09.2009 Sloboda - Kozara 2:1
6 16.09.2009 Crvena zvezda - Sloboda 1:5
7 19.09.2009 Sloboda - Budućnost (A) 6:0
8 27.09.2009 Borac - Sloboda 1:1
9 03.10.2009 Sloboda - Bačka 1901 4:2
10 10.10.2009 Bačka Topola - Sloboda 0:0
11 17.10.2009 Sloboda - BAK 3:0
12 21.10.2009 Jedinstvo - Sloboda 1:3
13 24.10.2009 Sloboda - Radnik 3:1
14 31.10.2009 Sloboda - Budućnost (SC) 0:2
15 07.11.2009 Dinamo - Sloboda 1:3
16 14.11.2009 Sloboda - Bačka (P) 4:1
17 21.11.2009 Radnički (Z) - Sloboda 2:1
18 06.03.2010 14:00 Obilić - Sloboda 2:1
19 24.03.2010 15:00 Sloboda - Radnički (B) 0:1
20 17.03.2010 14:30 Polet (N) - Sloboda 0:3
21 20.03.2010 14:30 Sloboda - Vojvodina 3:1
22 27.03.2010 15:00 Kozara - Sloboda 1:1
23 03.04.2010 15:00 Sloboda - Crvena zvezda 2:0
24 07.04.2010 15:30 Budućnost (A) - Sloboda 2:3
25 10.04.2010 15:30 Sloboda - Borac 3:0
26 18.04.2010 16:00 Bačka 1901 - Sloboda 1:1
27 24.04.2010 16:00 Sloboda - Bačka Topola 3:1
28 28.04.2010 16:00 BAK - Sloboda 0:3
29 01.05.2010 16:30 Sloboda - Jedinstvo 6:0
30 08.05.2010 16:30 Radnik - Sloboda 0:1
31 12.05.2010 16:30 Budućnost (SC) - Sloboda 0:1
32 15.05.2010 17:00 Sloboda - Dinamo 1:0
33 22.05.2010 17:00 Bačka (P) - Sloboda 2:1
34 29.05.2010 17:00 Sloboda - Radnički (Z) 2:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Sloboda 34 23 5 6 74
2 Bačka 1901 34 22 7 5 73
3 Radnički (Z) 34 21 4 9 67
4 Bačka Topola 34 17 7 10 58
5 Obilić 34 18 4 12 58
6 Budućnost (SC) 34 17 6 11 57
7 Borac 34 17 3 14 54
8 Radnički (B) (-1) 34 16 6 12 53
9 Kozara 34 16 4 14 52
10 Klub se ugasio Radnik 34 16 3 15 51
11 Vojvodina 34 15 6 13 51
12 Jedinstvo 34 16 2 16 50
13 Dinamo 34 15 5 14 50
14 Bačka (P) 34 14 8 12 50
15 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Zrenjanin Crvena zvezda 34 8 3 23 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Pančevo Budućnost (A) 34 8 0 26 24
17 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Pančevo BAK 34 6 4 24 22
18 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Zrenjanin Polet (N) 34 2 1 31 7
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu