XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2009 Resnik - Železničar (BV) 2:0
2 23.08.2009 Železničar (BV) - Grafičar 0:0
3 29.08.2009 BASK - Železničar (BV) 1:1
4 06.09.2009 Železničar (BV) - Hajduk 3:2
5 13.09.2009 Sindjelić - Železničar (BV) 1:1
6 20.09.2009 Železničar (BV) - Voždovac 1:2
7 26.09.2009 Dorćol - Železničar (BV) 1:1
8 04.10.2009 Srem - Železničar (BV) 4:1
9 11.10.2009 Železničar (BV) - Sopot 0:1
10 18.10.2009 Radnički (O) - Železničar (BV) 1:0
11 25.10.2009 Železničar (BV) - Šumadija 0:4
12 31.10.2009 Palilulac - Železničar (BV) 0:0
13 08.11.2009 Železničar (BV) - Beograd 0:1
14 15.11.2009 Kovačevac - Železničar (BV) 2:0
15 22.11.2009 10:00 Železničar (BV) - Mladenovac 0:2
16 21.03.2010 10:00 Železničar (BV) - Resnik 0:0
17 24.03.2010 15:30 Grafičar - Železničar (BV) 1:3
18 28.03.2010 10:00 Železničar (BV) - BASK 1:3
19 04.04.2010 11:00 Hajduk - Železničar (BV) 2:1
20 07.04.2010 16:00 Železničar (BV) - Sindjelić 1:1
21 10.04.2010 16:00 Voždovac - Železničar (BV) 1:0
22 18.04.2010 10:00 Železničar (BV) - Dorćol 2:1
23 25.04.2010 10:00 Železničar (BV) - Srem 0:1
24 02.05.2010 17:00 Sopot - Železničar (BV) 2:2
25 09.05.2010 10:00 Železničar (BV) - Radnički (O) 3:1
26 12.05.2010 17:30 Šumadija - Železničar (BV) 0:0
27 16.05.2010 10:00 Železničar (BV) - Palilulac 1:1
28 23.05.2010 10:00 Beograd - Železničar (BV) 1:1
29 30.05.2010 17:30 Železničar (BV) - Kovačevac 1:3
30 06.06.2010 17:30 Mladenovac - Železničar (BV) 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije BASK 30 17 7 6 58
2 Radnički (O) 30 17 6 7 57
3 Šumadija 30 15 11 4 56
4 Srem 30 11 10 9 43
5 Sindjelić 30 11 7 12 40
6 Voždovac 30 9 13 8 40
7 Beograd 30 10 10 10 40
8 Resnik 30 10 9 11 39
9 Kovačevac 30 10 9 11 39
10 Palilulac 30 9 11 10 38
11 Hajduk 30 10 6 14 36
12 Dorćol 30 9 9 12 36
13 Mladenovac 30 10 5 15 35
14 Grafičar 30 9 7 14 34
15 Sopot 30 7 12 11 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Železničar (BV) 30 4 12 14 24
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu