XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2009 Tavankut - Krivaja 2:1
2 23.08.2009 Eđšeg - Tavankut 1:4
3 30.08.2009 Tavankut - Preporod 0:0
4 06.09.2009 Bajša - Tavankut 1:0
5 13.09.2009 Tavankut - Čantavir 2:2
6 19.09.2009 Jadran - Tavankut 10:1
7 27.09.2009 Tavankut - AFK 4:1
8 04.10.2009 Tisa - Tavankut 3:0
9 11.10.2009 Tavankut - Vinogradar 0:3
10 17.10.2009 Panonija IM Topola - Tavankut 3:0
11 25.10.2009 Tavankut - Potisje 2:1
12 01.11.2009 Proleter - Tavankut 4:0
14 14.11.2009 Njegoš - Tavankut 3:0
15 22.11.2009 Tavankut - Bačka (M) 0:0
16 21.03.2010 15:30 Krivaja - Tavankut 4:0
17 28.03.2010 15:30 Tavankut - Eđšeg 0:0
18 04.04.2010 16:00 Preporod - Tavankut 2:0
19 07.04.2010 16:30 Tavankut - Bajša 0:1
20 11.04.2010 16:30 Čantavir - Tavankut 1:1
21 18.04.2010 16:30 Tavankut - Jadran 2:2
22 25.04.2010 16:30 AFK - Tavankut 5:1
23 28.04.2010 17:00 Tavankut - Tisa 2:0
24 05.05.2010 17:00 Vinogradar - Tavankut 1:3
25 09.05.2010 17:00 Tavankut - Panonija IM Topola 0:2
26 12.05.2010 17:00 Potisje - Tavankut 0:2
27 16.05.2010 17:00 Tavankut - Proleter 1:1
29 30.05.2010 17:00 Tavankut - Njegoš 3:1
30 06.06.2010 17:30 Bačka (M) - Tavankut 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvodjanska liga "Istok" AFK 28 19 4 5 61
2 Tisa 28 16 4 8 52
3 Proleter 28 14 8 6 50
4 Preporod 28 12 6 10 42
5 Panonija IM Topola 28 12 4 12 40
6 Bačka (M) 28 11 6 11 39
7 Bajša 28 11 6 11 39
8 Vinogradar 28 11 5 12 38
9 Čantavir 28 10 7 11 37
10 Krivaja 28 11 3 14 36
11 Jadran 28 11 3 14 36
12 Njegoš 28 11 1 16 34
13 Potisje 28 10 4 14 34
14 Tavankut (-1) 28 8 7 13 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Bačka Topola-Mali Iđoš Eđšeg 28 8 2 18 26
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu