XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 Javor - Novi Pazar 2:0
2 Novi Sad - Javor 1:2
3 Javor - Bežanija 2:1
4 Radnički (O) - Javor 2:3
5 Javor - Kosanica 4:0
6 Mladost (A) - Javor 0:0
7 Javor - OFK Niš 2:0
8 Proleter - Javor 1:0
9 Javor - Spartak 2:2
10 Mladost (L) - Javor 0:1
11 Javor - Napredak 1:0
12 Vlasina - Javor 0:1
13 Javor - Mačva 0:2
14 Jedinstvo - Javor 1:1
15 Javor - Rad 2:1
16 Javor - Radnički (N) 1:0
17 Voždovac - Javor 2:2
18 Javor - Budućnost (B.D) 1:1
19 Srem - Javor 0:2
20 Novi Pazar - Javor 1:0
21 Javor - Novi Sad 1:0
22 Bežanija - Javor 4:0
23 Javor - Radnički (O) 1:1
24 Kosanica - Javor 1:0
25 Javor - Mladost (A) 1:0
26 OFK Niš - Javor 1:2
27 Javor - Proleter 1:0
28 Spartak - Javor 0:1
29 Javor - Mladost (L) 1:0
30 Napredak - Javor 0:1
31 Javor - Vlasina 2:1
32 Mačva - Javor 0:0
33 Javor - Jedinstvo 1:0
34 Rad - Javor 0:1
35 Radnički (N) - Javor 1:0
36 Javor - Voždovac 0:1
37 Budućnost (B.D) - Javor 3:0
38 Javor - Srem 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Budućnost (B.D) 38 22 10 6 76
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Javor 38 22 8 8 74
3 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Rad 38 21 8 9 71
4 Mladost (A) 38 17 12 9 63
5 Napredak 38 14 13 11 55
6 Bežanija 38 16 7 15 55
7 Jedinstvo 38 13 14 11 53
8 Mačva 38 14 10 14 52
9 Srem 38 15 7 16 52
10 Spartak 38 13 13 12 52
11 Novi Pazar 38 14 10 14 52
12 Beleška: prelazi u Prvu ligu Voždovac 38 12 15 11 51
13 Novi Sad 38 15 6 17 51
14 OFK Niš 38 13 11 14 50
15 Radnički (N) 38 13 10 15 49
16 Vlasina 38 15 3 20 48
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Beograd" Radnički (O) 38 11 10 17 43
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Proleter 38 11 7 20 40
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Istok" Kosanica 38 7 11 20 32
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Zapad" Mladost (L) 38 7 5 26 26
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu