XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.07.2017 20:00 Napredak - Rad 2:2
2 29.07.2017 20:00 Čukarički - Napredak 2:0
3 04.08.2017 20:00 Napredak - Radnik 1:2
4 09.08.2017 18:00 Bačka - Napredak 1:4
5 13.08.2017 20:00 Napredak - Borac 3:1
6 20.09.2017 19:00 Partizan - Napredak 1:1
7 26.08.2017 20:00 Napredak - Javor Matis 2:1
8 09.09.2017 19:00 Spartak ŽK - Napredak 2:1
9 13.09.2017 18:00 Napredak - Voždovac 1:2
10 16.09.2017 19:00 Vojvodina - Napredak 3:1
11 24.09.2017 19:00 Napredak - Mačva 3:1
12 01.10.2017 17:00 Napredak - Crvena zvezda 1:0
13 15.10.2017 17:00 Mladost - Napredak 2:1
14 21.10.2017 17:00 Napredak - Zemun 2:1
15 29.10.2017 17:00 Radnički - Napredak 1:3
16 04.11.2017 19:00 Rad - Napredak 1:0
17 18.11.2017 17:00 Napredak - Čukarički 1:2
18 25.11.2017 15:00 Radnik - Napredak 2:3
19 29.11.2017 17:00 Napredak - Bačka 1:1
20 03.12.2017 13:00 Borac - Napredak 3:3
21 10.12.2017 14:00 Napredak - Partizan 2:1
22 13.12.2017 15:00 Javor Matis - Napredak 0:1
23 16.02.2018 17:00 Napredak - Spartak ŽK 4:3
24 23.02.2018 17:00 Voždovac - Napredak 3:2
25 03.03.2018 15:00 Napredak - Vojvodina 1:0
26 07.03.2018 15:00 Mačva - Napredak 1:0
27 11.03.2018 18:30 Crvena zvezda - Napredak 1:1
28 18.03.2018 17:00 Napredak - Mladost 0:0
29 31.03.2018 15:00 Zemun - Napredak 1:1
30 05.04.2018 17:00 Napredak - Radnički 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Crvena zvezda (-2) 30 25 4 1 77
2 Doigravanje (Play Off) Partizan (-2) 30 20 7 3 65
3 Doigravanje (Play Off) Čukarički 30 14 9 7 51
4 Doigravanje (Play Off) Radnički 30 14 8 8 50
5 Doigravanje (Play Off) Spartak ŽK 30 14 7 9 49
6 Doigravanje (Play Off) Voždovac 30 13 8 9 47
7 Doigravanje (Play Off) Napredak 30 13 7 10 46
8 Doigravanje (Play Off) Vojvodina 30 12 8 10 44
9 Play Out Radnik 30 10 6 14 36
10 Play Out Mladost 30 9 8 13 35
11 Play Out Zemun 30 9 8 13 35
12 Play Out Mačva 30 9 4 17 31
13 Play Out Bačka 30 8 6 16 30
14 Play Out Javor Matis 30 7 4 19 25
15 Play Out Borac 30 6 5 19 23
16 Play Out Rad 30 6 3 21 21
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu