XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
2 27.08.2017 17:00 Jošanica - Takovo 1:0
3 02.09.2017 16:30 Radnički (K) - Jošanica 0:0
4 10.09.2017 16:30 Jošanica - Sušica 3:0
5 17.09.2017 16:00 Bane - Jošanica 4:0
6 24.09.2017 16:00 Jošanica - Karađorđe (R) 2:2
7 01.10.2017 15:30 Sloboda (Č) - Jošanica 0:1
8 07.10.2017 15:30 Slavija - Jošanica 0:1
9 15.10.2017 14:30 Jošanica - Orlovac 1:0
10 21.10.2017 14:30 Goč - Jošanica 0:0
11 29.10.2017 13:30 Jošanica - Dragačevo 1:0
12 05.11.2017 13:30 LFK Mladost - Jošanica 1:0
13 11.11.2017 13:00 Jošanica - Ovčar 2:0
14 18.11.2017 13:00 Trepča - Jošanica 0:3
15 25.11.2017 13:00 Jošanica - Sloga (K) 2:1
17 31.03.2018 15:30 Takovo - Jošanica 1:1
18 04.04.2018 15:30 Jošanica - Radnički (K) 4:0
19 08.04.2018 15:30 Sušica - Jošanica 0:1
20 15.04.2018 15:30 Jošanica - Bane 4:0
21 22.04.2018 16:00 Karađorđe (R) - Jošanica 0:5
22 29.04.2018 16:00 Jošanica - Sloboda (Č) 1:0
23 02.05.2018 16:00 Jošanica - Slavija 6:0
24 06.05.2018 16:30 Orlovac - Jošanica 0:3
25 13.05.2018 16:30 Jošanica - Goč 2:0
26 20.05.2018 17:00 Dragačevo - Jošanica 1:4
27 27.05.2018 17:00 Jošanica - LFK Mladost 1:0
28 30.05.2018 17:00 Ovčar - Jošanica 0:1
29 03.06.2018 17:30 Jošanica - Trepča 3:0
30 09.06.2018 17:30 Sloga (K) - Jošanica 1:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad Jošanica 28 22 4 2 70
2 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Takovo 28 21 6 1 69
3 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska LFK Mladost 28 19 5 4 62
4 Beleška: Prelazi u Zonu Šumadijsko-raška Sloga (K) 28 17 6 5 57
5 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Sloboda (Č) (-1) 28 10 7 11 36
6 Beleška: Prelazi u Zonu Šumadijsko-raška Goč 28 8 9 11 33
7 Beleška: Prelazi u Zonu Šumadijsko-raška Slavija 28 9 6 13 33
8 Beleška: Prelazi u Zonu Šumadijsko-raška Karađorđe (R) 28 8 9 11 33
9 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Orlovac 28 9 4 15 31
10 Beleška: Prelazi u Zonu Šumadijsko-raška Bane 28 9 4 15 31
11 Beleška: Prelazi u Zonu Šumadijsko-raška Trepča 28 9 4 15 31
12 Beleška: Prelazi u Zonu Šumadijsko-raška Radnički (K) 28 9 4 15 31
13 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Dragačevo 28 6 6 16 24
14 Baraž Sušica 28 6 6 16 24
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Moravička okružna liga Ovčar 28 4 8 16 20
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu