XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2017 16:30 Lokomotiva - BSK Batajnica 2:0
2 30.08.2017 16:30 Radnički (NB) - Lokomotiva 1:0
3 03.09.2017 16:30 Lokomotiva - IMT 1:2
4 09.09.2017 16:00 Radnički (O) - Lokomotiva 3:0
5 17.09.2017 16:00 Lokomotiva - OFK Beograd 2:2
6 23.09.2017 11:00 GSP Polet Dorćol - Lokomotiva 0:1
7 30.09.2017 15:30 Lokomotiva - Kolubara 2:1
8 08.10.2017 11:00 Grafičar - Lokomotiva 4:3
9 14.10.2017 14:30 Lokomotiva - Sopot 3:0
10 21.10.2017 13:30 Lokomotiva - Jedinstvo 1:1
11 28.10.2017 13:30 Prva Iskra - Lokomotiva 2:2
12 04.11.2017 13:30 Lokomotiva - BASK 4:3
13 11.11.2017 13:00 BSK Borča - Lokomotiva 1:1
14 18.11.2017 13:00 Lokomotiva - Žarkovo 0:2
15 26.11.2017 13:00 Stepojevac Vaga - Lokomotiva 0:5
16 11.03.2018 14:30 BSK Batajnica - Lokomotiva 0:2
17 17.03.2018 13:00 Lokomotiva - Radnički (NB) 3:1
18 28.03.2018 14:00 IMT - Lokomotiva 0:1
19 31.03.2018 15:30 Lokomotiva - Radnički (O) 0:2
20 07.04.2018 16:00 OFK Beograd - Lokomotiva 0:2
21 11.04.2018 17:00 Lokomotiva - GSP Polet Dorćol 3:0
22 15.04.2018 16:00 Kolubara - Lokomotiva 2:3
23 21.04.2018 16:00 Lokomotiva - Grafičar 1:1
24 28.04.2018 16:30 Sopot - Lokomotiva 0:2
25 06.05.2018 16:30 Jedinstvo - Lokomotiva 5:4
26 12.05.2018 16:30 Lokomotiva - Prva Iskra 4:1
27 16.05.2018 16:30 BASK - Lokomotiva 0:0
28 19.05.2018 16:30 Lokomotiva - BSK Borča 2:2
29 26.05.2018 17:00 Žarkovo - Lokomotiva 2:2
30 02.06.2018 17:00 Lokomotiva - Stepojevac Vaga 4:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Žarkovo 30 25 3 2 78
2 Grafičar 30 17 8 5 59
3 OFK Beograd 30 17 6 7 57
4 Lokomotiva 30 15 8 7 53
5 Radnički (O) 30 15 7 8 52
6 Radnički (NB) 30 12 10 8 46
7 BASK 30 11 9 10 42
8 IMT 30 12 6 12 42
9 BSK Borča 30 11 8 11 41
10 Kolubara 30 10 9 11 39
11 GSP Polet Dorćol 30 9 9 12 36
12 Jedinstvo 30 8 8 14 32
13 Stepojevac Vaga 30 6 8 16 26
14 Prva Iskra 30 7 5 18 26
15 Baraž Sopot 30 5 6 19 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona BSK Batajnica 30 0 10 20 10