XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 17:00 Budućnost - OFK Osečina 5:1
2 26.08.2017 17:00 Sloga (BB) - Budućnost 0:1
3 02.09.2017 16:30 Budućnost - Borac 0:4
4 09.09.2017 16:30 Sovljak - Budućnost 0:2
5 16.09.2017 16:00 Budućnost - Sevojno 2:1
6 23.09.2017 16:00 Ribnica - Budućnost 1:0
7 30.09.2017 15:30 Budućnost - Spartak 0:2
8 08.10.2017 15:30 Radnički Stobex - Budućnost 3:1
9 14.10.2017 14:30 Budućnost - Radnički Gorenje 1:0
10 22.10.2017 14:30 OFK Divci - Budućnost 3:2
11 28.10.2017 13:30 Budućnost - Radjevac 5:0
12 05.11.2017 13:30 Polimlje - Budućnost 2:0
13 11.11.2017 13:00 Budućnost - Zadrugar 2:3
14 18.11.2017 13:00 Budućnost - Sloga (S) 3:1
15 25.11.2017 13:00 Drina - Budućnost 2:1
16 18.03.2018 14:30 OFK Osečina - Budućnost 0:3
17 31.03.2018 15:30 Budućnost - Sloga (BB) 1:3
18 04.04.2018 15:30 Borac - Budućnost 3:1
19 07.04.2018 15:30 Budućnost - Sovljak 12:1
20 14.04.2018 15:30 Sevojno - Budućnost 3:1
21 21.04.2018 16:00 Budućnost - Ribnica 4:0
22 28.04.2018 16:00 Spartak - Budućnost 3:5
23 02.05.2018 16:00 Budućnost - Radnički Stobex 5:1
24 05.05.2018 16:30 Radnički Gorenje - Budućnost 0:1
25 12.05.2018 16:30 Budućnost - OFK Divci 0:1
26 20.05.2018 17:00 Radjevac - Budućnost 1:1
27 26.05.2018 17:00 Budućnost - Polimlje 5:0
28 30.05.2018 17:00 Zadrugar - Budućnost 1:0
29 03.06.2018 17:30 Sloga (S) - Budućnost 2:2
30 09.06.2018 17:30 Budućnost - Drina 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad Drina 30 22 6 2 72
2 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Polimlje 30 20 4 6 64
3 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Sloga (S) 30 19 4 7 61
4 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska OFK Divci 30 16 7 7 55
5 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Borac 30 17 3 10 54
6 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Sloga (BB) 30 15 5 10 50
7 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Zadrugar 30 15 3 12 48
8 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Budućnost 30 14 3 13 45
9 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Radnički Gorenje (-1) 30 12 6 12 41
10 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Radjevac 30 9 9 12 36
11 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Spartak 30 10 5 15 35
12 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Radnički Stobex 30 9 7 14 34
13 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Sevojno 30 10 4 16 34
14 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Ribnica 30 7 8 15 29
15 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska OFK Osečina 30 4 3 23 15
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Kolubarska okružna liga Sovljak 30 1 3 26 6