XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Tisa - Sloga 0:13
2 27.08.2017 16:30 Sloga - AFK 6:2
3 02.09.2017 16:30 Tornjoš - Sloga 2:1
4 09.09.2017 16:00 Sloga - Tromedja 7:0
5 17.09.2017 16:00 Bačka - Sloga 0:7
6 24.09.2017 15:30 Sloga - Čoka 4:1
7 01.10.2017 15:30 Šampion - Sloga 0:5
8 08.10.2017 15:00 Jadran - Sloga 2:5
9 15.10.2017 14:30 Sloga - Jedinstvo (M) 8:0
10 22.10.2017 14:30 Graničar - Sloga 0:1
11 29.10.2017 13:00 Sloga - Jedinstvo (SK) 4:0
12 05.11.2017 13:00 Slavija - Sloga 0:3
13 12.11.2017 13:00 Sloga - Hajduk 5:0
14 18.03.2018 15:30 Sloga - Tisa 5:1
15 25.03.2018 15:30 AFK - Sloga 1:4
16 01.04.2018 16:30 Sloga - Tornjoš 3:0
17 08.04.2018 16:30 Tromedja - Sloga 0:2
18 15.04.2018 16:30 Sloga - Bačka 5:3
19 21.04.2018 17:00 Čoka - Sloga 0:1
20 29.04.2018 17:00 Sloga - Šampion 9:0
21 06.05.2018 17:00 Sloga - Jadran 10:1
22 13.05.2018 17:00 Jedinstvo (M) - Sloga 0:6
23 20.05.2018 17:00 Sloga - Graničar 4:1
24 27.05.2018 17:30 Jedinstvo (SK) - Sloga 0:3
25 03.06.2018 17:30 Sloga - Slavija 10:1
26 09.06.2018 17:30 Hajduk - Sloga 0:8
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga 26 25 0 1 75
2 AFK (-1) 26 19 2 5 58
3 Tornjoš 26 18 1 7 55
4 Slavija 26 14 4 8 46
5 Jadran 26 13 1 12 40
6 Jedinstvo (SK) 26 11 4 11 37
7 Tisa 26 11 2 13 35
8 Graničar 26 9 7 10 34
9 Hajduk 26 10 4 12 34
10 Bačka 26 8 5 13 29
11 Šampion 26 8 4 14 28
12 Čoka 26 6 5 15 23
13 Jedinstvo (M) 26 5 5 16 20
14 Tromedja 26 3 0 23 9
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu