XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Mačkovac - FUD 4:0
2 26.08.2018 17:00 FUD - Jedinstvo 1936 0:5
3 02.09.2018 16:30 Kupci - FUD 2:4
4 05.09.2018 16:30 FUD - Blagotin 2:2
5 09.09.2018 16:30 Mladost (DK) - FUD 3:2
6 16.09.2018 16:00 FUD - Čitluk 1:0
7 23.09.2018 15:30 Poljoprivrednik - FUD 3:2
8 30.09.2018 15:30 FUD - 13. April 1:0
9 03.10.2018 15:30 Šanac - FUD 2:2
10 07.10.2018 15:00 FUD - Sloga (M) 1:0
12 21.10.2018 15:00 FUD - Varvarin 1:1
13 27.10.2018 14:00 Ribnik - FUD 1:2
14 04.11.2018 13:30 FUD - Donji Kopaonik 2:1
15 11.11.2018 13:30 Vinogradar - FUD 2:0
16 18.11.2018 13:00 Sloga (Ć) - FUD 1:2
17 25.11.2018 13:00 FUD - Meševo 2:3
18 10.03.2019 15:00 FUD - Mačkovac 0:2
19 16.03.2019 15:00 Jedinstvo 1936 - FUD 3:0
20 24.03.2019 15:30 FUD - Kupci 1:0
21 30.03.2019 16:00 Blagotin - FUD 4:0
22 07.04.2019 16:00 FUD - Mladost (DK) 3:1
23 10.04.2019 16:30 Čitluk - FUD 1:0
24 14.04.2019 16:30 FUD - Poljoprivrednik 5:1
25 21.04.2019 16:30 13. April - FUD 5:1
26 27.04.2019 16:30 FUD - Šanac
27 30.04.2019 16:30 Sloga (M) - FUD
29 11.05.2019 17:00 Varvarin - FUD
30 19.05.2019 17:00 FUD - Ribnik
31 22.05.2019 17:00 Donji Kopaonik - FUD
32 26.05.2019 17:30 FUD - Vinogradar
33 02.06.2019 17:30 FUD - Sloga (Ć)
34 09.06.2019 17:30 Meševo - FUD
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Meševo 24 17 2 5 53
2 Jedinstvo 1936 23 15 4 4 49
3 Blagotin 24 16 1 7 49
4 Varvarin 23 15 4 4 49
5 Sloga (M) 23 14 5 4 47
6 Mačkovac 24 14 5 5 47
7 Vinogradar 23 12 4 7 40
8 13. April 23 11 4 8 37
9 FUD 24 10 3 11 33
10 Mladost (DK) (-1) 24 9 2 13 28
11 Čitluk (-2) 23 9 1 13 26
12 Sloga (Ć) 23 7 5 11 26
13 Šanac (-1) 23 6 6 11 23
14 Ribnik 23 7 1 15 22
15 Kupci 24 6 0 18 18
16 Donji Kopaonik (-1) 24 4 3 17 14
17 Poljoprivrednik 23 1 2 20 5
DakeCR9 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
strahinjaParcetic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fsbo je podelio utakmicu
KUREE i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Alex Bujic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Alex Bujic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu