XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2010 17:30 Osečina - Jadar (ST) 2:2
2 22.08.2010 17:00 Osečina - Zadrugar 2:2
3 29.08.2010 17:00 Sloga (LŠ) - Osečina 2:1
4 05.09.2010 16:30 Osečina - Sloga (S) 2:0
5 12.09.2010 16:30 Drina - Osečina 1:2
6 19.09.2010 16:00 Osečina - Krušik 1:2
7 26.09.2010 16:00 Zlatar - Osečina 2:1
8 03.10.2010 15:30 Osečina - Zlatibor 4:3
9 09.10.2010 15:30 Ribnica - Osečina 1:0
10 17.10.2010 15:00 Osečina - Jedinstvo (V) 7:6
11 23.10.2010 15:00 Loznica - Osečina 6:0
12 31.10.2010 13:30 Osečina - Polimlje 4:1
13 06.11.2010 13:30 Radnički (V) - Osečina 2:1
14 14.11.2010 13:00 Osečina - Jadar (GD) 4:0
15 21.11.2010 13:00 Jedinstvo Putevi - Osečina 3:0
16 20.03.2011 14:30 Jadar (ST) - Osečina 2:2
17 27.03.2011 14:30 Zadrugar - Osečina 0:0
18 03.04.2011 15:30 Osečina - Sloga (LŠ) 2:0
19 10.04.2011 15:30 Sloga (S) - Osečina 3:0
20 17.04.2011 15:30 Osečina - Drina 2:0
21 20.04.2011 16:00 Krušik - Osečina 1:0
22 24.04.2011 16:00 Osečina - Zlatar 0:0
23 30.04.2011 16:00 Zlatibor - Osečina 1:1
24 08.05.2011 16:00 Osečina - Ribnica 2:1
25 14.05.2011 16:30 Jedinstvo (V) - Osečina 4:1
26 18.05.2011 16:30 Osečina - Loznica 4:1
27 22.05.2011 16:30 Polimlje - Osečina 2:1
28 29.05.2011 17:00 Osečina - Radnički (V) 2:1
29 05.06.2011 17:00 Jadar (GD) - Osečina 0:3
30 12.06.2011 17:00 Osečina - Jedinstvo Putevi 0:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Zapad" Jedinstvo Putevi 30 24 3 3 75
2 Loznica 30 24 3 3 75
3 Krušik 30 13 8 9 47
4 Jedinstvo (V) 30 13 7 10 46
5 Zadrugar 30 12 9 9 45
6 Polimlje 30 12 7 11 43
7 Osečina 30 12 6 12 42
8 Ribnica 30 11 8 11 41
9 Drina 30 12 5 13 41
10 Radnički (V) 30 11 8 11 41
11 Zlatar 30 11 7 12 40
12 Zlatibor 30 11 6 13 39
13 Sloga (S) 30 10 9 11 39
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Mačvanska okružna liga Jadar (ST) 30 10 8 12 38
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Mačvanska okružna liga Sloga (LŠ) 30 3 5 22 14
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Mačvanska okružna liga Jadar (GD) 30 1 1 28 4