XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2010 17:00 Vojvodina - Proleter 0:3
2 21.08.2010 17:00 Proleter - Borac 2:0
3 29.08.2010 17:00 Bačka 1901 - Proleter 1:2
4 04.09.2010 16:30 Proleter - Bačka (P) 1:0
5 12.09.2010 16:30 Zadrugar - Proleter 3:1
6 18.09.2010 16:00 Proleter - Radnički (B) 2:0
7 25.09.2010 16:00 AFK - Proleter 0:0
8 02.10.2010 15:30 Dinamo - Proleter 0:2
9 09.10.2010 15:30 Proleter - Bačka Topola 2:0
10 16.10.2010 15:00 Radnički (Z) - Proleter 0:2
11 23.10.2010 15:00 Proleter - Budućnost 1:3
12 30.10.2010 14:30 Kozara - Proleter 2:0
13 06.11.2010 14:00 Proleter - Jedinstvo 1:1
14 13.11.2010 14:00 Obilić - Proleter 0:0
15 20.11.2010 13:00 Proleter - Spartak 3:0
16 12.03.2011 14:30 Proleter - Vojvodina 0:0
17 20.03.2011 14:30 Borac - Proleter 3:0
18 26.03.2011 15:00 Proleter - Bačka 1901 1:0
19 03.04.2011 15:30 Bačka (P) - Proleter 2:0
20 09.04.2011 15:30 Proleter - Zadrugar 1:2
21 16.04.2011 16:00 Radnički (B) - Proleter 1:0
22 20.04.2011 16:00 Proleter - AFK 0:0
23 23.04.2011 16:00 Proleter - Dinamo 3:0
24 30.04.2011 16:00 Bačka Topola - Proleter 3:0
25 07.05.2011 16:30 Proleter - Radnički (Z) 0:0
26 14.05.2011 16:30 Budućnost - Proleter 3:0
27 21.05.2011 16:30 Proleter - Kozara 2:0
28 28.05.2011 16:30 Jedinstvo - Proleter 4:2
29 04.06.2011 17:00 Proleter - Obilić 3:0
30 11.06.2011 17:00 Spartak - Proleter 0:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Zadrugar 30 22 3 5 69
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Vojvodina"baraž za popunu srpske lige Vojvodina Bačka Topola 30 19 4 7 61
3 Radnički (B) 30 16 5 9 53
4 Budućnost 30 15 7 8 52
5 Jedinstvo 30 16 4 10 52
6 Proleter (-1) 30 14 6 10 47
7 Bačka (P) 30 12 6 12 42
8 Bačka 1901 (-1) 30 12 6 12 41
9 Borac 30 11 8 11 41
10 Dinamo (-1) 30 12 6 12 41
11 Kozara 30 11 6 13 39
12 Vojvodina 30 11 5 14 38
13 AFK (-1) 30 11 5 14 37
14 Obilić (-1) 30 8 6 16 29
15 Radnički (Z) 30 6 3 21 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Pančevo Spartak (-1) 30 3 2 25 10
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu