XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2010 17:00 Goč - Borac (V) 3:2
2 29.08.2010 17:00 Mataruge - Goč 1:0
3 04.09.2010 17:00 Goč - Borac (A) 3:2
4 08.09.2010 16:30 Grdica - Goč 3:0
5 11.09.2010 16:30 Goč - Morava 1:1
6 19.09.2010 16:00 Radnički - Goč 1:0
7 25.09.2010 16:00 Goč - Rudar 0:3
8 29.09.2010 16:00 Radnik - Goč 3:1
9 02.10.2010 15:30 Goč - Budućnost 0:1
10 09.10.2010 15:00 Karađorđe - Goč 6:0
11 16.10.2010 14:30 Goč - Ibar 1:2
12 24.10.2010 14:00 Proleter Lasta - Goč 2:0
13 30.10.2010 13:00 Goč - Braća Vuković 1:2
14 12.03.2011 15:00 Goč - Kraljevo Hajduk 2:1
15 20.03.2011 15:00 Magnohrom - Goč 0:1
16 27.03.2011 15:00 Borac (V) - Goč 1:1
17 02.04.2011 15:00 Goč - Mataruge 1:0
18 06.04.2011 16:00 Borac (A) - Goč 1:1
19 09.04.2011 16:00 Goč - Grdica 0:1
20 17.04.2011 16:00 Morava - Goč 0:0
21 23.04.2011 16:30 Goč - Radnički 3:1
22 27.04.2011 16:30 Rudar - Goč 6:1
23 30.04.2011 16:30 Goč - Radnik 3:0
24 08.05.2011 17:00 Budućnost - Goč 1:0
25 14.05.2011 17:00 Goč - Karađorđe 1:1
26 22.05.2011 17:00 Ibar - Goč 3:0
27 28.05.2011 17:30 Goč - Proleter Lasta 3:0
28 05.06.2011 17:30 Braća Vuković - Goč 1:0
29 12.06.2011 17:30 Kraljevo Hajduk - Goč 1:1
30 19.06.2011 17:30 Goč - Magnohrom 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Budućnost 30 18 9 3 63
2 Rudar 30 19 4 7 61
3 Grdica 30 15 9 6 54
4 Karađorđe 30 14 11 5 53
5 Braća Vuković (-3) 30 16 5 9 50
6 Mataruge 30 14 6 10 48
7 Borac (A) 30 15 2 13 47
8 Ibar 30 12 7 11 43
9 Borac (V) 30 10 6 14 36
10 Kraljevo Hajduk 30 10 5 15 35
11 Radnički 30 8 10 12 34
12 Morava 30 9 7 14 34
13 Radnik 30 10 3 17 33
14 Goč (-1) 30 8 7 15 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Kraljevo Magnohrom 30 7 6 17 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga zbog odustajanja ispada dva ranga niže Proleter Lasta 30 5 3 22 18
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu