XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2010 17:00 Stanišić - Polet 6:1
2 21.08.2010 17:00 Crvenka - Stanišić 1:5
3 28.08.2010 17:00 Stanišić - Kula 3:1
4 05.09.2010 16:30 Graničar - Stanišić 0:4
5 11.09.2010 16:30 Stanišić - BSK 1:0
6 18.09.2010 16:00 Radnički - Stanišić 2:2
7 25.09.2010 16:00 Stanišić - Omladinac 2:1
8 03.10.2010 15:30 Kordun - Stanišić 3:5
9 09.10.2010 15:30 Stanišić - Zadrugar 2:1
10 17.10.2010 15:00 PIK - Stanišić 2:0
11 23.10.2010 15:00 Stanišić - Borac 5:2
12 31.10.2010 14:30 OFK Odžaci - Stanišić 0:4
13 06.11.2010 14:00 Stanišić - ŽAK 1:0
14 14.11.2010 14:00 Hajduk - Stanišić 2:3
15 20.11.2010 13:00 Stanišić - Mladost 3:3
16 19.03.2011 14:30 Polet - Stanišić 0:1
17 26.03.2011 15:00 Stanišić - Crvenka 1:0
18 03.04.2011 15:30 Kula - Stanišić 1:1
19 09.04.2011 15:30 Stanišić - Graničar 4:3
20 17.04.2011 16:00 BSK - Stanišić 1:3
21 23.04.2011 16:00 Stanišić - Radnički 4:0
22 30.04.2011 16:30 Omladinac - Stanišić 3:0
23 07.05.2011 16:30 Stanišić - Kordun 2:1
24 15.05.2011 17:00 Zadrugar - Stanišić 2:0
25 21.05.2011 17:00 Stanišić - PIK 2:0
26 28.05.2011 17:00 Borac - Stanišić 0:3
27 04.06.2011 17:00 Stanišić - OFK Odžaci 4:1
28 12.06.2011 17:00 ŽAK - Stanišić 4:0
29 19.06.2011 17:00 Stanišić - Hajduk 0:4
30 26.06.2011 17:00 Mladost - Stanišić 7:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvodjanska liga "Zapad" Stanišić 30 21 3 6 66
2 Mladost (-1) 30 19 3 8 59
3 Hajduk 30 15 5 10 50
4 PIK 30 14 6 10 48
5 Zadrugar 30 14 6 10 48
6 Kordun 30 13 7 10 46
7 Omladinac 30 12 5 13 41
8 Crvenka 30 12 5 13 41
9 Graničar 30 11 8 11 41
10 ŽAK 30 9 11 10 38
11 Borac 30 11 3 16 36
12 BSK 30 11 2 17 35
13 Kula 30 9 7 14 34
14 Polet 30 10 4 16 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci Radnički 30 8 5 17 29
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci OFK Odžaci (-1) 30 7 8 15 28
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu