XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 29.08.2010 17:00 Kotešica - Dupljaj 2:0
2 05.09.2010 16:30 OFK Povlen - Kotešica 3:4
3 12.09.2010 16:30 Kotešica - Tešnjar 2:2
4 19.09.2010 16:00 Kotešica - Pričević 0:1
5 26.09.2010 16:00 Mladost (VK) - Kotešica 0:3
6 03.10.2010 15:30 Kotešica - Milenko Pavlović 3:2
7 27.03.2011 Gradac - Kotešica 4:2
8 17.10.2010 14:30 Kotešica - Iskra 1:1
9 24.10.2010 14:30 Polet - Kotešica 3:2
10 31.10.2010 14:00 Kotešica - Lukavac 2:1
11 07.11.2010 14:00 Mladost (D) - Kotešica 3:0
12 03.04.2011 14:30 Dupljaj - Kotešica 3:4
13 10.04.2011 15:00 Kotešica - OFK Povlen 3:1
14 17.04.2011 15:00 Tešnjar - Kotešica 3:1
15 24.04.2011 15:30 Pričević - Kotešica 2:0
16 01.05.2011 15:30 Kotešica - Mladost (VK) 0:3
17 12.05.2011 15:30 Milenko Pavlović - Kotešica 7:0
18 15.05.2011 15:30 Kotešica - Gradac 1:1
19 22.05.2011 16:00 Iskra - Kotešica 1:5
20 29.05.2011 16:30 Kotešica - Polet 2:3
21 05.06.2011 17:00 Lukavac - Kotešica 2:2
22 12.06.2011 17:00 Kotešica - Mladost (D) 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubarska okružna liga Milenko Pavlović 22 16 2 4 50
2 Mladost (D) 22 14 2 6 44
3 Polet 22 14 1 7 43
4 Tešnjar 22 13 3 6 42
5 Mladost (VK) 22 12 1 9 37
6 Pričević 22 12 1 9 37
7 Iskra 22 10 4 8 34
8 Kotešica (-1) 22 8 5 9 28
9 Gradac (-1) 22 7 4 11 24
10 Lukavac 22 6 5 11 23
11 OFK Povlen 22 4 1 17 13
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga opštinska liga Valjevo Dupljaj (-2) 22 1 1 20 2
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu