XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.09.2010 18:30 Metaloplastika - Planinka Prolom voda 29:28
2 27.09.2010 18:30 Crvena Zvezda - Planinka Prolom voda 36:22
3 02.10.2010 19:00 Planinka Prolom voda - Vojvodina Železničar 27:27
4 09.10.2010 19:00 Smederevo - Planinka Prolom voda 24:31
5 16.10.2010 19:00 Planinka Prolom voda - Partizan 28:24
6 24.10.2010 19:00 Požarevac - Planinka Prolom voda 24:22
7 03.11.2010 19:00 Planinka Prolom voda - PKB 25:23
8 06.11.2010 19:00 Radnički - Planinka Prolom voda 27:27
9 10.11.2010 19:00 Planinka Prolom voda - Naisus 24:23
10 14.11.2010 19:00 Vranje - Planinka Prolom voda 30:24
11 20.11.2010 19:00 Planinka Prolom voda - Priboj 26:24
12 27.11.2010 20:30 Dinamo - Planinka Prolom voda 37:33
13 04.12.2010 19:00 Planinka Prolom voda - Jugović Unimet 29:25
14 11.12.2010 18:00 Crvenka - Planinka Prolom voda 29:36
15 21.12.2010 19:00 Planinka Prolom voda - Kolubara 34:28
16 12.02.2011 19:00 Planinka Prolom voda - Metaloplastika 26:31
17 19.02.2011 19:00 Planinka Prolom voda - Crvena Zvezda 30:30
18 26.02.2011 19:30 Vojvodina Železničar - Planinka Prolom voda 32:26
19 05.03.2011 19:00 Planinka Prolom voda - Smederevo 23:19
20 19.03.2011 20:00 Partizan - Planinka Prolom voda 31:28
21 26.03.2011 19:00 Planinka Prolom voda - Požarevac 31:28
22 02.04.2011 18:00 PKB - Planinka Prolom voda 26:29
23 09.04.2011 19:00 Planinka Prolom voda - Radnički 27:29
24 16.04.2011 18:00 Naisus - Planinka Prolom voda 27:30
25 23.04.2011 19:00 Planinka Prolom voda - Vranje 25:24
26 30.04.2011 18:00 Priboj - Planinka Prolom voda 27:30
27 07.05.2011 19:00 Planinka Prolom voda - Dinamo 30:32
28 21.05.2011 19:00 Jugović Unimet - Planinka Prolom voda 31:31
29 28.05.2011 19:00 Planinka Prolom voda - Crvenka 27:27
30 04.06.2011 19:00 Kolubara - Planinka Prolom voda 29:28
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Partizan 30 27 0 3 54
2 Crvena Zvezda (-2) 30 21 4 5 44
3 Kolubara 30 20 1 9 41
4 Metaloplastika 30 18 4 8 40
5 Radnički 30 18 4 8 40
6 PKB 30 17 5 8 39
7 Planinka Prolom voda 30 14 5 11 33
8 Vojvodina Železničar 30 13 2 15 28
9 Jugović Unimet 30 11 5 14 27
10 Požarevac 30 10 7 13 27
11 Crvenka 30 8 2 20 18
12 Vranje 30 8 2 20 18
13 Dinamo 30 8 2 20 18
14 Smederevo 30 6 5 19 17
15 Naisus 30 7 3 20 17
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Priboj 30 8 1 21 17
ogi79 je tipovao utakmicu
Solskjaer i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Trsa94 je tipovao utakmicu
Trsa94 je postavio sliku