XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.09.2010 18:00 Zaječar - Rudar 34:29
2 02.10.2010 19:00 Mokra Gora - Zaječar 19:35
3 06.10.2010 18:00 Zaječar - Mladost TSK 28:21
4 10.10.2010 19:00 Jagodina - Zaječar 29:28
5 16.10.2010 17:00 Zaječar - Zlatar 36:29
6 23.10.2010 19:00 Vrbas Carnex - Zaječar 21:30
7 30.10.2010 18:00 Zaječar - Spartak Vojput 15:15
8 07.11.2010 19:00 Nova Pazova - Zaječar 27:25
9 13.11.2010 18:00 Zaječar - Bask Soko 29:24
11 27.11.2010 18:00 Zaječar - Obilić 24:25
12 04.12.2010 18:00 Zaječar - Crvena Zvezda 30:30
13 11.12.2010 17:30 Napredak - Zaječar 32:29
14 18.12.2010 18:00 Zaječar - Proleter Naftagas 31:25
15 25.12.2010 18:00 Novi Pazar - Zaječar 23:20
16 26.02.2011 19:00 Rudar - Zaječar 35:27
17 05.03.2011 18:00 Zaječar - Mokra Gora 18:18
18 12.03.2011 18:00 Mladost TSK - Zaječar 27:32
19 19.03.2011 18:00 Zaječar - Jagodina 35:33
20 26.03.2011 19:00 Zlatar - Zaječar 46:37
21 01.04.2011 17:00 Zaječar - Vrbas Carnex 28:25
22 09.04.2011 18:00 Spartak Vojput - Zaječar 29:22
23 15.04.2011 19:00 Zaječar - Nova Pazova 27:25
24 21.04.2011 16:30 Bask Soko - Zaječar 25:25
26 08.05.2011 16:00 Obilić - Zaječar 28:27
27 14.05.2011 20:00 Crvena Zvezda - Zaječar 30:28
28 24.05.2011 18:00 Zaječar - Napredak 30:28
29 29.05.2011 18:00 Proleter Naftagas - Zaječar 27:30
30 03.06.2011 18:00 Zaječar - Novi Pazar 48:31
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Merkur Osiguranje Superliga Rudar 28 23 0 5 46
2 Prelazi u ligu višeg ranga Merkur Osiguranje Superliga Obilić 28 22 0 6 44
3 Spartak Vojput 28 20 2 6 42
4 Napredak 28 19 3 6 41
5 Zaječar 28 14 4 10 32
6 Crvena Zvezda 28 14 3 11 31
7 Zlatar 28 13 3 12 29
8 Novi Pazar 28 12 4 12 28
9 Vrbas Carnex 28 13 1 14 27
10 Mokra Gora 28 10 5 13 25
11 Mladost TSK 28 11 0 17 22
12 Jagodina 28 9 0 19 18
13 Proleter Naftagas 28 6 2 20 14
14 Nova Pazova 28 3 5 20 11
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Centar Bask Soko (-1) 28 3 4 21 9
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu