XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.08.2010 16:30 Dunavac - Železnik 0:4
2 29.08.2010 16:30 Železnik - Baćevac 7:0
3 05.09.2010 16:00 Strelac - Železnik 1:4
4 08.09.2010 16:00 Železnik - Obilić 4:0
5 12.09.2010 16:00 PIK Zemun - Železnik 1:3
6 19.09.2010 15:30 Železnik - Poštar - Zvezdara 2:0
7 26.09.2010 15:30 Železnik - Borac 3:1
8 03.10.2010 15:00 Železnik - Podunavac 3:1
9 09.10.2010 15:00 PKB Kovilovo - Železnik 1:5
10 13.10.2010 15:00 Železnik - Komgrap 5:1
11 16.10.2010 14:30 BSK Batajnica - Železnik 0:1
12 24.10.2010 14:00 Železnik - Zmaj 4:1
13 30.10.2010 14:00 Rudar - Železnik 0:1
14 07.11.2010 13:00 Železnik - IM Rakovica 3:2
15 14.11.2010 13:00 Železnik - Policajac 4:1
16 20.11.2010 13:00 Prva Iskra - Železnik 1:4
17 28.11.2010 13:00 Železnik - Lepušnica 4:2
18 20.03.2011 15:00 Železnik - Dunavac 3:1
19 27.03.2011 16:00 Baćevac - Železnik 1:0
20 03.04.2011 16:00 Železnik - Strelac 4:3
21 09.04.2011 16:00 Obilić - Železnik 1:8
22 17.04.2011 17:00 Železnik - PIK Zemun 3:1
23 23.04.2011 17:00 Poštar - Zvezdara - Železnik 0:1
24 27.04.2011 17:00 Borac - Železnik 3:2
25 01.05.2011 17:00 Podunavac - Železnik 0:2
26 08.05.2011 17:30 Železnik - PKB Kovilovo 4:2
27 14.05.2011 17:30 Komgrap - Železnik 1:0
28 22.05.2011 17:30 Železnik - BSK Batajnica 6:0
29 25.05.2011 17:30 Zmaj - Železnik 0:2
30 29.05.2011 17:30 Železnik - Rudar 6:0
31 04.06.2011 17:30 IM Rakovica - Železnik 1:0
32 08.06.2011 17:30 Policajac - Železnik 3:3
33 12.06.2011 17:30 Železnik - Prva Iskra 2:3
34 19.06.2011 17:30 Lepušnica - Železnik 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Beogradska BIP zona Železnik 34 27 1 6 82
2 Prelazi u ligu višeg ranga Beogradska BIP zona Lepušnica 34 22 6 6 72
3 Baćevac 34 18 8 8 62
4 Klub se ugasio Zmaj 34 16 7 11 55
5 Dunavac 34 15 9 10 54
6 Poštar - Zvezdara 34 14 11 9 53
7 Komgrap 34 15 6 13 51
8 IM Rakovica 34 14 7 13 49
9 Policajac 34 12 10 12 46
10 Rudar 34 12 10 12 46
11 PKB Kovilovo 34 11 11 12 44
12 PIK Zemun 34 13 4 17 43
13 Borac 34 10 9 15 39
14 Strelac 34 12 2 20 38
15 Prva Iskra 34 11 3 20 36
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga Beogradska BIP liga grupa "Dunav" BSK Batajnica (-2) 34 9 10 15 35
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga Beogradska BIP liga grupa "Šumadija" Podunavac 34 5 9 20 24
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga Beogradska BIP liga grupa "Dunav" Obilić 34 6 5 23 23