XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2011 17:30 Javor - Borac 0:2
2 21.08.2011 19:00 Crvena zvezda - Javor 2:0
3 27.08.2011 17:00 Javor - Radnički 1923 2:4
4 10.09.2011 16:30 Metalac - Javor 1:2
5 17.09.2011 16:30 Javor - Novi Pazar 1:0
6 24.09.2011 16:00 Sloboda Point - Javor 1:0
7 02.10.2011 15:30 Javor - OFK Beograd 0:0
8 15.10.2011 14:30 Jagodina - Javor 1:0
9 22.10.2011 14:30 Javor - Partizan 0:2
10 30.10.2011 13:30 Rad - Javor 0:1
11 05.11.2011 13:00 Javor - Vojvodina 0:0
12 19.11.2011 13:00 Spartak ZV - Javor 1:0
13 26.11.2011 13:00 Javor - Hajduk 2:1
14 03.12.2011 13:00 Javor - Smederevo 0:1
15 10.12.2011 13:00 BSK Borča - Javor 1:1
16 03.03.2012 14:00 Borac - Javor 1:0
17 10.03.2012 14:00 Javor - Crvena zvezda 1:3
18 14.03.2012 14:30 Radnički 1923 - Javor 2:0
19 17.03.2012 14:30 Javor - Metalac 1:1
20 24.03.2012 14:30 Novi Pazar - Javor 1:0
21 31.03.2012 15:00 Javor - Sloboda Point 3:1
22 04.04.2012 16:00 OFK Beograd - Javor 2:3
23 07.04.2012 16:00 Javor - Jagodina 0:0
24 14.04.2012 18:00 Partizan - Javor 2:1
25 21.04.2012 16:00 Javor - Rad 1:0
26 25.04.2012 16:30 Vojvodina - Javor 1:1
27 28.04.2012 16:30 Javor - Spartak ZV 1:0
28 05.05.2012 17:00 Hajduk - Javor 1:4
29 12.05.2012 17:00 Smederevo - Javor 0:1
30 20.05.2012 15:00 Javor - BSK Borča 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Kvalifikacije za ligu šampiona Partizan 30 26 2 2 80
2 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Crvena zvezda 30 21 5 4 68
3 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Vojvodina 30 14 10 6 52
4 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Jagodina 30 14 9 7 51
5 Sloboda Point 30 15 6 9 51
6 Radnički 1923 30 11 14 5 47
7 Spartak ZV 30 11 10 9 43
8 OFK Beograd 30 12 4 14 40
9 Javor 30 11 6 13 39
10 Rad 30 10 7 13 37
11 Hajduk 30 9 6 15 33
12 BSK Borča 30 7 9 14 30
13 Smederevo 30 9 2 19 29
14 Novi Pazar 30 6 10 14 28
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Borac 30 4 7 19 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Metalac 30 2 9 19 15
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu