XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2011 17:00 Radnički (Š) - ČSK Pivara 1:3
2 27.08.2011 17:00 ČSK Pivara - Vršac 2:1
3 04.09.2011 16:30 Dolina - ČSK Pivara 0:3
5 17.09.2011 16:00 ČSK Pivara - Mladost (BJ) 1:0
6 25.09.2011 16:00 Zadrugar - ČSK Pivara 1:2
7 01.10.2011 15:30 ČSK Pivara - OFK Kikinda 3:1
8 09.10.2011 15:30 Senta - ČSK Pivara 2:0
9 15.10.2011 15:00 ČSK Pivara - Bačka Topola 1:0
10 22.10.2011 15:00 Tekstilac - ČSK Pivara 2:0
11 29.10.2011 14:30 ČSK Pivara - Cement 0:1
12 05.11.2011 14:00 Sloga (T) - ČSK Pivara 1:2
13 12.11.2011 13:30 ČSK Pivara - Radnički (NP) 0:0
14 20.11.2011 13:00 Dunav - ČSK Pivara 1:1
15 26.11.2011 13:00 ČSK Pivara - Palić 2:2
16 17.03.2012 14:30 ČSK Pivara - Radnički (Š) 0:0
17 24.03.2012 15:00 Vršac - ČSK Pivara 0:2
18 31.03.2012 15:30 ČSK Pivara - Dolina 2:0
20 14.04.2012 16:00 Mladost (BJ) - ČSK Pivara 3:0
21 18.04.2012 16:00 ČSK Pivara - Zadrugar 1:0
22 21.04.2012 16:00 OFK Kikinda - ČSK Pivara 0:2
23 28.04.2012 16:00 ČSK Pivara - Senta 0:1
24 05.05.2012 16:30 Bačka Topola - ČSK Pivara 1:1
25 12.05.2012 16:30 ČSK Pivara - Tekstilac 2:2
26 16.05.2012 16:30 Cement - ČSK Pivara 4:0
27 19.05.2012 16:30 ČSK Pivara - Sloga (T) 0:1
28 26.05.2012 17:00 Radnički (NP) - ČSK Pivara 4:1
29 02.06.2012 17:00 ČSK Pivara - Dunav 0:2
30 06.06.2012 17:00 Palić - ČSK Pivara 3:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički (NP) 28 17 9 2 60
2 Sloga (T) 28 13 5 10 44
3 ČSK Pivara 28 12 7 9 43
4 Senta 28 12 6 10 42
5 Radnički (Š) 28 11 9 8 42
6 Dunav 28 12 5 11 41
7 Tekstilac 28 11 6 11 39
8 Cement 28 11 5 12 38
9 Mladost (BJ) 28 9 10 9 37
10 Bačka Topola 28 10 7 11 37
11 Palić (-1) 28 9 10 9 36
12 Dolina 28 10 6 12 36
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Zadrugar 28 10 4 14 34
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Vršac 28 9 3 16 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" OFK Kikinda 28 6 4 18 22
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu