XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 Tekstilac - Elan 1:3
2 Radnički (B) - Tekstilac 0:0
3 Tekstilac - Crvenka 2:0
4 Big Bul - Tekstilac 2:2
5 Tekstilac - Bačka (BP) 1:1
6 Cement - Tekstilac 3:0
7 Tekstilac - Bečej 1:2
8 Tekstilac - Tavankut 3:0
9 Vrbas - Tekstilac 1:0
10 Tekstilac - Radnički (NP) 0:0
11 Polet - Tekstilac 2:1
12 Tekstilac - Glogonj 2:3
13 OFK Kikinda - Tekstilac 1:0
14 Tekstilac - ČSK Pivara 1:0
15 Mladost Luks - Tekstilac 3:1
16 Tekstilac - Veternik 3:2
17 Šajkaš - Tekstilac 3:1
18 Elan - Tekstilac 1:0
19 Tekstilac - Radnički (B) 0:0
20 Crvenka - Tekstilac 2:3
21 Tekstilac - Big Bul 3:1
22 Bačka (BP) - Tekstilac 2:1
23 Tekstilac - Cement 3:1
24 Bečej - Tekstilac 2:1
25 Tavankut - Tekstilac 2:1
26 Tekstilac - Vrbas 2:1
27 Radnički (NP) - Tekstilac 5:1
28 Tekstilac - Polet 3:1
29 Glogonj - Tekstilac 3:0
30 Tekstilac - OFK Kikinda 3:1
31 ČSK Pivara - Tekstilac 4:0
32 Tekstilac - Mladost Luks 3:0
33 Veternik - Tekstilac 2:3
34 Tekstilac - Šajkaš 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Fuzija sa drugim klubom Fuzija sa PSK Pančevo Glogonj 34 28 2 4 86
2 Prelazi u ligu višeg ranga Druga liga ČSK Pivara 34 25 3 6 78
3 Cement 34 15 4 15 49
4 Bačka (BP) 34 14 6 14 48
5 Vrbas 34 14 6 14 48
6 Tavankut 34 13 8 13 47
7 Bečej 34 13 7 14 46
8 Radnički (NP) 34 13 7 14 46
9 Big Bul 34 12 10 12 46
10 Šajkaš 34 14 4 16 46
11 Crvenka 34 14 3 17 45
12 Polet 34 14 3 17 45
13 OFK Kikinda 34 13 6 15 45
14 Elan 34 13 5 16 44
15 Tekstilac 34 13 5 16 44
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Zapad" Veternik 34 11 8 15 41
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Radnički (B) 34 9 8 17 35
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću zonsku ligu Mladost Luks 34 8 5 21 29
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu