XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 27.08.2011 17:00 Pobeda - Sloga 1:4
2 03.09.2011 17:00 Karađorđe - Sloga 1:1
3 10.09.2011 16:30 Sloga - Grivac 3:0
4 17.09.2011 16:30 Mladost (R) - Sloga 0:2
5 24.09.2011 16:00 Sloga - Bare 0:0
6 01.10.2011 15:30 ŽSK - Sloga 1:2
8 09.10.2011 15:00 Šumadija - Sloga 0:0
9 15.10.2011 14:30 Sloga - Mladost (K) 3:0
10 22.10.2011 14:00 BSK - Sloga 0:0
11 29.10.2011 13:30 Sloga - Omladinac 6:1
12 05.11.2011 13:30 Lepenica - Sloga 0:0
13 13.11.2011 13:00 Sloga - Mladost MG 3:0
14 01.04.2012 Sloga - Pobeda 2:0
15 07.04.2012 Sloga - Karađorđe 2:0
16 15.04.2012 Grivac - Sloga 1:2
17 22.04.2012 Sloga - Mladost (R) 2:2
18 28.04.2012 Bare - Sloga 0:0
19 06.05.2012 16:30 Sloga - ŽSK 0:0
21 13.05.2012 16:30 Sloga - Šumadija 11:1
22 20.05.2012 17:00 Mladost (K) - Sloga 3:2
23 27.05.2012 17:00 Sloga - BSK 3:0
24 03.06.2012 17:00 Omladinac - Sloga 2:3
25 09.06.2012 17:30 Sloga - Lepenica 3:1
26 16.06.2012 17:30 Mladost MG - Sloga 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Šumadijska okružna liga Lepenica 24 17 4 3 55
2 ŽSK 24 15 6 3 51
3 Sloga (-6) 24 15 8 1 47
4 Grivac 24 11 5 8 38
5 Bare 24 10 5 9 35
6 Pobeda 24 10 3 11 33
7 Karađorđe 24 8 4 12 28
8 Mladost (R) 24 7 7 10 28
9 BSK 24 7 6 11 27
10 Omladinac 24 7 6 11 27
11 Mladost MG 24 6 6 12 24
12 Šumadija 24 5 3 16 18
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Batočina Mladost (K) 24 4 5 15 17
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu