XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 Omladinac - Sevojno 2:0
2 Sevojno - Goč 5:0
3 Polet (Lj) - Sevojno 4:0
4 Sevojno - Budućnost (K) 0:1
5 Rudar (B) - Sevojno 1:0
6 Sevojno - Sloga (P) 2:0
7 Novi Pazar - Sevojno 1:1
8 Šumadija (A) - Sevojno 2:1
9 Sevojno - Metalac Trg. 2:0
10 GP Zlatibor - Sevojno 0:3
11 Sevojno - Sloboda (U) 2:2
13 Sevojno - Erdoglija 1:1
14 Jedinstvo Putevi - Sevojno 1:0
15 Sevojno - Takovo 2:1
16 Sloga (K) - Sevojno 0:0
17 Sevojno - Zastava 2:1
18 Sevojno - Omladinac 3:0
19 Goč - Sevojno 2:1
20 Sevojno - Polet (Lj) 1:0
21 Budućnost (K) - Sevojno 0:2
22 Sevojno - Rudar (B) 3:0
23 Sloga (P) - Sevojno 1:1
24 Sevojno - Novi Pazar 0:0
25 Sevojno - Šumadija (A) 1:1
26 Metalac Trg. - Sevojno 1:2
27 Sevojno - GP Zlatibor 2:1
28 Sloboda (U) - Sevojno 1:1
30 Erdoglija - Sevojno 2:4
31 Sevojno - Jedinstvo Putevi 1:0
32 Takovo - Sevojno 1:1
33 Sevojno - Sloga (K) 2:0
34 Zastava - Sevojno 0:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Druga liga Zapad Novi Pazar 32 24 5 3 77
2 Sloboda (U) 32 20 7 5 67
3 Šumadija (A) 32 18 4 10 58
4 Sevojno 32 16 9 7 57
5 Jedinstvo Putevi 32 17 6 9 57
6 Takovo 32 16 6 10 54
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Omladinac 32 15 7 10 52
8 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Rudar (B) 32 14 8 10 50
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Sloga (P) 32 13 8 11 47
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Sloga (K) 32 13 5 14 44
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Erdoglija 32 9 14 9 41
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Polet (Lj) 32 10 8 14 38
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Goč 32 11 5 16 38
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Metalac Trg. 32 11 4 17 37
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Zastava 32 8 3 21 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga GP Zlatibor 32 3 4 25 13
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Budućnost (K) 32 2 1 29 7
DakeCR9 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fsbo je podelio utakmicu
Alex Bujic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu