XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 Erdoglija - Šumadija (A) 3:0
2 Šumadija (A) - Rudar (B) 0:2
3 Jedinstvo Putevi - Šumadija (A) 5:1
4 Šumadija (A) - Sloga (P) 2:2
5 Takovo - Šumadija (A) 3:0
6 Šumadija (A) - Novi Pazar 1:0
7 Sloga (K) - Šumadija (A) 0:1
8 Šumadija (A) - Sevojno 2:1
9 Zastava - Šumadija (A) 0:1
10 Šumadija (A) - Metalac Trg. 1:0
11 Omladinac - Šumadija (A) 1:1
12 Šumadija (A) - GP Zlatibor 1:0
13 Goč - Šumadija (A) 3:2
14 Šumadija (A) - Sloboda (U) 2:1
15 Polet (Lj) - Šumadija (A) 0:0
17 Budućnost (K) - Šumadija (A) 0:1
18 Šumadija (A) - Erdoglija 1:0
19 Rudar (B) - Šumadija (A) 3:0
20 Šumadija (A) - Jedinstvo Putevi 3:0
21 Sloga (P) - Šumadija (A) 4:3
22 Šumadija (A) - Takovo 1:0
23 Novi Pazar - Šumadija (A) 2:0
24 Šumadija (A) - Sloga (K) 3:2
25 Sevojno - Šumadija (A) 1:1
26 Šumadija (A) - Zastava 7:1
27 Metalac Trg. - Šumadija (A) 1:3
28 Šumadija (A) - Omladinac 0:1
29 GP Zlatibor - Šumadija (A) 0:1
30 Šumadija (A) - Goč 4:2
31 Sloboda (U) - Šumadija (A) 4:0
32 Šumadija (A) - Polet (Lj) 2:1
34 Šumadija (A) - Budućnost (K) 5:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Druga liga Zapad Novi Pazar 32 24 5 3 77
2 Sloboda (U) 32 20 7 5 67
3 Šumadija (A) 32 18 4 10 58
4 Sevojno 32 16 9 7 57
5 Jedinstvo Putevi 32 17 6 9 57
6 Takovo 32 16 6 10 54
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Omladinac 32 15 7 10 52
8 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Rudar (B) 32 14 8 10 50
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Sloga (P) 32 13 8 11 47
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Sloga (K) 32 13 5 14 44
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Erdoglija 32 9 14 9 41
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Polet (Lj) 32 10 8 14 38
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Goč 32 11 5 16 38
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Metalac Trg. 32 11 4 17 37
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Zastava 32 8 3 21 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga GP Zlatibor 32 3 4 25 13
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Budućnost (K) 32 2 1 29 7