XS
SM
MD
LG

Kolo Datum Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 Radnički Stobeks - Železničar 1:0
2 26.08.2012 Seljak - Radnički Stobeks 2:0
3 02.09.2012 Radnički Stobeks - Mačva 0:1
4 09.09.2012 Partizan (BB) - Radnički Stobeks 1:0
5 16.09.2012 Radnički Stobeks - Mladi radnik 0:1
6 23.09.2012 Sloga (PM) - Radnički Stobeks 2:0
7 30.09.2012 Radnički Stobeks - Krušik 0:1
8 06.10.2012 Jasenica 1911 - Radnički Stobeks 5:0
9 14.10.2012 Radnički Stobeks - Šumadija (A) 0:1
10 20.10.2012 Vujić Valjevo - Radnički Stobeks 3:2
11 28.10.2012 Radnički Stobeks - Polet (LJ) 0:1
12 03.11.2012 Rudar - Radnički Stobeks 0:0
13 10.11.2012 Radnički Stobeks - Bane 1:0
14 17.11.2012 Radnički Stobeks - Sloboda (Č) 2:1
15 25.11.2012 Pobeda - Radnički Stobeks 1:0
16 20.03.2013 Železničar - Radnički Stobeks 0:0
17 24.03.2013 Radnički Stobeks - Seljak 2:1
18 31.03.2013 Mačva - Radnički Stobeks 0:0
19 07.04.2013 Radnički Stobeks - Partizan (BB) 2:0
20 14.04.2013 Mladi radnik - Radnički Stobeks 2:0
21 17.04.2013 Radnički Stobeks - Sloga (PM) 1:2
22 21.04.2013 Krušik - Radnički Stobeks 1:0
23 28.04.2013 Radnički Stobeks - Jasenica 1911 1:0
24 05.05.2013 Šumadija (A) - Radnički Stobeks 1:1
25 08.05.2013 Radnički Stobeks - Vujić Valjevo 2:0
26 12.05.2013 Polet (LJ) - Radnički Stobeks 4:3
27 19.05.2013 Radnički Stobeks - Rudar 1:0
28 26.05.2013 Bane - Radnički Stobeks 2:0
29 02.06.2013 Sloboda (Č) - Radnički Stobeks 2:0
30 09.06.2013 Radnički Stobeks - Pobeda 5:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazak u viši rang Prva liga Srbije Sloga (PM) 30 22 3 5 69
2 Mladi radnik 30 17 9 4 60
3 Mačva 30 16 9 5 57
4 Polet (LJ) 30 13 10 7 49
5 Šumadija (A) 30 10 9 11 39
6 Rudar 30 8 14 8 38
7 Seljak 30 9 11 10 38
8 Železničar 30 9 10 11 37
9 Pobeda 30 8 13 9 37
10 Bane 30 10 6 14 36
11 Jasenica 1911 30 9 8 13 35
12 Sloboda (Č) 30 8 11 11 35
13 Krušik 30 9 6 15 33
14 Partizan (BB) 30 8 8 14 32
15 Prelazak u niži rang Zona Drina Radnički Stobeks 30 9 4 17 31
16 Prelazak u niži rang Zona Drina Vujić Valjevo 30 5 9 16 24