XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 17:00 Proleter - Budućnost 4:2
2 26.08.2012 17:00 Šumadinac - Proleter 1:3
3 02.09.2012 16:30 Proleter - Polet 4:0
4 09.09.2012 16:30 Borac - Proleter 2:2
5 16.09.2012 16:00 Proleter - Železničar 0:4
6 23.09.2012 16:00 Proleter - Napredak 0:1
7 30.09.2012 15:30 Bresje Superior - Proleter 2:3
8 07.10.2012 15:30 Proleter - Šumadija 2:0
9 13.10.2012 15:00 Glavaš - Proleter 4:0
10 21.10.2012 15:00 Proleter - Osipaonica 1:0
11 28.10.2012 14:00 Selevac - Proleter 0:0
12 04.11.2012 14:00 Proleter - Pobeda 1:1
13 11.11.2012 13:30 Sloboda - Proleter 4:0
14 18.11.2012 13:30 Proleter - Radnik 1:0
15 25.11.2012 13:00 Omladinac - Proleter 4:1
16 17.03.2013 14:30 Budućnost - Proleter 0:5
17 24.03.2013 14:30 Proleter - Šumadinac 0:2
18 31.03.2013 15:30 Polet - Proleter 1:0
19 07.04.2013 15:30 Proleter - Borac 2:0
20 14.04.2013 11:00 Železničar - Proleter 3:2
21 21.04.2013 16:00 Napredak - Proleter 4:0
22 28.04.2013 16:00 Proleter - Bresje Superior 1:5
23 02.05.2013 16:00 Šumadija - Proleter 2:1
24 05.05.2013 16:00 Proleter - Glavaš 1:2
25 12.05.2013 16:30 Osipaonica - Proleter 5:2
26 19.05.2013 16:30 Proleter - Selevac 3:1
27 26.05.2013 16:30 Pobeda - Proleter 2:1
28 02.06.2013 17:00 Proleter - Sloboda 2:1
29 09.06.2013 17:00 Radnik - Proleter 0:3
30 16.06.2013 17:00 Proleter - Omladinac 5:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Napredak 30 23 3 4 72
2 Glavaš 30 15 5 10 50
3 Bresje Superior 30 15 3 12 48
4 Sloboda 30 14 5 11 47
5 Železničar 30 15 2 13 47
6 Borac 30 12 8 10 44
7 Pobeda 30 13 4 13 43
8 Proleter 30 13 3 14 42
9 Osipaonica (-1) 30 12 6 12 41
10 Budućnost 30 12 5 13 41
11 Klub se ugasio Selevac 30 11 6 13 39
12 Šumadija 30 10 8 12 38
13 Polet 30 11 3 16 36
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Velika Plana Omladinac 30 10 5 15 35
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Smederevo grupa "Šumadija" Šumadinac 30 10 4 16 34
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Jasenička opštinska liga Radnik 30 7 4 19 25