11 Košutnjak (-1) 28 10 2 16 36 78 -42 31
12 21. oktobar (-1) 28 8 5 15 43 53 -10 28
15 Mladost Teferič 28 6 8 14 39 50 -11 26

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
gru3 2 | 0
RUDAR Kostolac - SUMADIJA 1903 KG 2:2 (0:0) Gosti imali zrelije sanse u prvom delu, pogodili precku i imali jos jednu zrelu priliku. Pocetkom drugog dela Rudar postize gol i od tog momenta dominira terenom. Kruna dobre igre je drugi gol isigurno vodjstvo. I kada se ocekivala sigurna pobeda Rudara usledila su dva sok gola 5 i 3 minuta pre kraja utakmice. Ponasanje svih aktera na utakmici fer i sportsko.
Uros S 0 | 0
Juniorke Srbije nastavile su sa izvarednim partijama.Nova maksimalna pobeda protiv reprezentacije Turske 3 :0 (25:21,25:21,25:12) za svega 78 minuta igre.U prva dva seta se igrala relativno izjednavena igra ,ali su se nase juniorke u prvom setu odlepile pri rezultatu 21 v18 i set privele kraju.U drugom su nase juniorke na drugom tehnickom tajmatu imale tri poena viska, Turkinje stizu do 21:20 ali to je bilo sve od njih u ovom setu. U trecem setu sve je proteklo u dominaciji naseg tima pa su Turkinje jedva presle 10 poena
neboing 1 | 0
22.Avgusta od 19 casova odrzana je konferencija klubova Opstinske lige Paracin vezano za pocetak sezone 2014/15. Za predstojecu sezonu prijavilo se 15 klubova, dva kluba su izborila plasman u visi rang Medjuopstinsku ligu Jug - FK Moravac (Gonje Vidovo) i FK Polet (Zabrega), a tri kluba koja su ucestvovala prosle sezone nisu uzela ucesce u nastupajucoj sezoni - FK Karadjordje (Savac), FK Mladost (Rasevica) i FK Buducnost (Glavica) dok su se za takmicenje prijavila tri novoformirana kluba - FK Buljane (Buljane), FK Omladinski (Paracin) i FK Zlatica Taun (Donja Mutnica). Na Konferenciji su izvuceni sledeci takmicarski brojevi - 1. FK Heroj (Busilovac)2. FK Omladinski (Paracin) 3. FK Sloboda (Krezbinac)4. OFK Borac (Bosnjane)5. FK Buducnost (Lebina)6. FK Zeleznicar (Klacevica) 7. FK Popovac (Popovac)8. FK Omladinac (Saludovac)9. FK Vihor (Golubovac)10. FK Zlatica Taun (Donja Mutnica)11. FK Radnik (Davidovac)12. FK Jedinstvo (Ratare)13. FK Mladost (Gornja Mutnica)14. FK Buljane (Buljane)15. FK ISK Izvor (Izvor). Prvo kolo je zakazano za 31. Avgust 2014.godine, a sastaju se - 1. FK Omladinski - ISK Izvor 2. FK Sloboda - FK Buljane 3. OFK Borac - FK Mladost 4. FK Buducnost - FK Jedinstvo 5. FK Zeleznicar - FK Radnik 6. FK Popovac - FK Zlatica Taun 7. FK Omladinac - FK Vihor Slobodna je ekipa FK Heroj.
Branislav 1 | 0
U polufinalu Svetskog kupa u vaterpolu reprezentacija Srbije je pobedila Hrvatsku sa 7:4 (2:1 2:0 3:1 0:2) i u finalu igraju s Madarskom
grosnicanin 3 | 5
FK Vodojaza danas gostuje ekipi Mokre Gore u Zubinom Potoku u utakmici 2 kola Zone Morava.Duel starih rivala igra se od 17h.Sudi trojka iz Kraljeva a medju njima i najveci mesetar medju sudijama Momir Kosanin.Tako da ocekujte svakakva desavanja na utakmici(penale,crvene kartone,prekide...)Videcemo sta ce biti,verovatno sta Gdin.Disa odluci.
Arogantan 0 | 0
Zna li neko zašto u Zoni utakmice ovog kola počinju u 17 a u Šumadijskoj ligi u 17:30h? Da li je greška u pitanju, ili neusaglašenost rangova...
Nikola Zagorica 2 | 0
У 1.колу Купа ФСО Топола, које се игра у среду 27.08.2014. године од 17 часова, састају се: Маскар - Слога (Загорица), Младост (Јеленац) - Крћевац 04, Будућност (Блазнава) - Јарменовци, Младост (Рајковац) - Борац (Клока), ЗТ Горович - Пласковац.
BVL 2 | 0
Da li neko zna zasto Sakule docekuju Slobodu u Pancevu na stadionu Dinama,a ne u Sakulama? poz
N. Jakovljević 2 | 0
@djora Biće uneto kad bude zvanično i na sajtu FS Beograda.
djora 3 | 0
Za admina Srpske lige Beograd: Ispravi rezultat utakmice Dorcol - Turbina, registrovano je 3:0 PF za Dorcol, jer je Turbina u timu imala igraca sa crvenim kartonom iz finala Kupa. Ispravio bih ja sam, kao sto upisujem rezultate cim ih saznam, ali je zakljucano.