Tabane Trgovački
Sezone
Tabane Trgovački - Jagodina (2013-2014)
Utakmice
Kolo Datum Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 Radnički (S) - Tabane Trgovački 1:0
2 25.08.2013 Tabane Trgovački - Car Konstantin 4:1
3 01.09.2013 Đerdap - Tabane Trgovački 0:0
4 08.09.2013 Tabane Trgovački - Sloga (D) 5:0
5 15.09.2013 Sinđelić - Tabane Trgovački 1:2
6 22.09.2013 Tabane Trgovački - Timočanin 1:0
7 29.09.2013 SFK Moravac - Tabane Trgovački 1:1
8 06.10.2013 Jedinstvo (P) - Tabane Trgovački 2:1
9 13.10.2013 Tabane Trgovački - Žitorađa 1:0
10 20.10.2013 Dubočica 1923 - Tabane Trgovački 0:0
11 27.10.2013 Tabane Trgovački - Trstenik PPT 2:1
12 03.11.2013 Hajduk Veljko - Tabane Trgovački 2:1
13 10.11.2013 Tabane Trgovački - Radnički (P) 2:1
14 17.11.2013 Kopaonik - Tabane Trgovački 0:0
15 24.11.2013 Tabane Trgovački - Moravac Orion 1:2
16 16.03.2014 Tabane Trgovački - Radnički (S) 0:0
17 23.03.2014 Car Konstantin - Tabane Trgovački 2:1
18 29.03.2014 Tabane Trgovački - Đerdap 2:1
19 06.04.2014 Sloga (D) - Tabane Trgovački 2:1
20 13.04.2014 Tabane Trgovački - Sinđelić 1:1
21 16.04.2014 Timočanin - Tabane Trgovački 1:1
22 19.04.2014 Tabane Trgovački - SFK Moravac 0:0
23 27.04.2014 Tabane Trgovački - Jedinstvo (P) 2:0
24 04.05.2014 Žitorađa - Tabane Trgovački 0:1
25 11.05.2014 Tabane Trgovački - Dubočica 1923 3:0
26 21.05.2014 Trstenik PPT - Tabane Trgovački 1:1
27 28.05.2014 Tabane Trgovački - Hajduk Veljko 2:3
28 01.06.2014 Radnički (P) - Tabane Trgovački 3:1
29 08.06.2014 Tabane Trgovački - Kopaonik 3:0
30 15.06.2014 Moravac Orion - Tabane Trgovački 5:2
Tabela
Poz Tim UT PB N PR DG PG GR BOD
1 Moravac Orion 30 19 6 5 44 13 +31 63
2 Trstenik PPT 30 15 4 11 38 27 +11 49
3 Hajduk Veljko 30 14 7 9 42 44 -2 49
4 Radnički (P) 30 15 3 12 44 32 +12 48
5 Tabane Trgovački 30 12 9 9 42 31 +11 45
6 Đerdap 30 13 4 13 37 35 +2 43
7 SFK Moravac 30 12 6 12 41 34 +7 42
8 Sloga (D) 30 13 3 14 43 49 -6 42
9 Car Konstantin 30 12 5 13 36 46 -10 41
10 Timočanin 30 12 5 13 34 45 -11 41
11 Radnički (S) 30 12 4 14 43 39 +4 40
12 Sinđelić 30 11 6 13 36 34 +2 39
13 Kopaonik 30 12 3 15 43 48 -5 39
14 Jedinstvo (P) (-1) 30 12 3 15 34 44 -10 38
15 Žitorađa (-1) 30 10 4 16 29 35 -6 33
16 Dubočica 1923 (-1) 30 7 6 17 17 47 -30 26

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
zd 1 | 0
САСТАВ ЗОНЕ МОРАВА: 1. ФК „СЛОБОДА“ Чачак повратник из Српске лиге „Запад“ 2. ФК „МОКРА ГОРА“ Зубин Поток досадашњи члан 3. ФК „ТАКОВО“ Г.Милановац * 4. ФК „ОРЛОВАЦ“ Мрчајевци * 5. ФК „ПОЛЕТ“ Трбушани * 6. СК „СЛАВИЈА“ Крагујевац * 7. ФК „МЕТАЛАЦ“ Краљево * 8. ФК „ДРАГАЧЕВО“ Гуча * 9. ФК „ВОДОЈАЖА“ Грошница * 10. ФК „ТРЕПЧА“ К.Митровица * 11. ФК „ОМЛАДИНАЦ“ Ново Село * 12. ФК „ТУТИН“ Тутин * 13. ФК „РУДАР“ Баљевац * 14. ФК „ПАРТИЗАН“ Церовац првак Града Крагујевца 15. ФК „БРАЋА ВУКОВИЋ“ Лађевци првак Рашког округа 16. ФК „РУДАР“ Бресница првак Моравичког округа
zd 2 | 0
САСТАВ ЅОНЕ ДРИНА: 1. ФК „СЛОГА 1940“ Бајина Башта досадашњи члан 2. ФК „ПОЛИМЉЕ“ Пријепоље * 3. ФК „ЈЕДИНСТВО 1945“ Владимирци * 4. ФК „БРЕЗОВИЦА“ Брезовица * 5. ФК „РАДНИЧКИ-СТОБЕКС“ Клупци * 6. ФК „РИБНИЦА“ Мионица * 7. ФК „ЗЛАТАР“ Нова Варош * 8. ФК „ФАП“ Прибој * 9. ФК „БОРАЦ“ Шабац * 10. ФК „РАДНИЧКИ“ Ваљево * 11. ФК „СЛОГА“ Сјеница * 12. ФК „СЕВОЈНО“ Севојно * 13. ФК „ЗЛАТИБОР“ Чајетина првак Златиборског округа 14. ФК „РАЂЕВАЦ“ Крупањ првак Мачванског округа 15. ФК „ЗАДРУГАР“ Лајковац првак Колубарског округа 16. ОФК „ОСЕЧИНА“ Осечина по чл.58. Пропозиција зонских
zd 3 | 0
САСТАВ ЗОНЕ ДУНАВ: 1. ФК „МЛАДИ РАДНИК“ Пожаревац повратник из Српске лиге ФК „МЛАДИ РАДНИК“ Радинац (уколико до 31.07.2014. до 12 часова ФК“Млади Радник“ из Пожаревца не измири дуговања по правоснажним одлукама Арбитражне комисије ФСРЗС) 2. ФК „ЖЕЛЕЗНИЧАР“ Пожаревац досадашњи члан 3. ФК „ВГСК“ В.Градиште * 4. ФК „НАПРЕДАК“ Марковац * 5. ФК „МОРАВА“ Велика Плана * 6. ФК „ХОМОЉАЦ“ Жагубица * 7. ФК „ОБИЛИЋ“ Живица * 8. ФК „ГРУЖА“ Гружа * 9. ФК „СЛОГА“ Баточина * 10. ФК „БОРАЦ“ Жабари * 11. ФК „ШУМАДИНАЦ“ Брзан * 12. ФК „РСК“ Раброво првак Браничевског округа 13. ФК „СЛОБОДА“ Липе првак Подунавског округа 14. ФК „ЛЕПЕНИЦА“ Бадњевац првак Шумадијског округа 15. ФК „МИХАЈЛОВАЦ 1934“ Михајловац по чл.58. Пропозиција 16. ФК „БАСАРАЦ“ Мишљеновац по чл.58. Пропозициј
Bakster 4 | 0
1. ФК „ПОЛЕТ“ Љубић досадашњи члан 2. ФК „ЛОЗНИЦА“ Лозница * 3. ФК „ЖЕЛЕЗНИЧАР“ Лајковац * 4. ФК „РУДАР“ Костолац * 5. ФК „ЈОШАНИЦА-НД 2011“ Нови Пазар * 6. ФК „ПОБЕДА-БЕЛОШЕВАЦ“ Крагујевац * 7. ФК „СЕМЕНДРИА 1924“ Смедерево * 8. ФК „БАНЕ“ Рашка * 9. ФК „БУДУЋНОСТ-КРУШИК 2014“ Ваљево * 10. ФК „ШУМАДИЈА“ Аранђеловац * 11. ФК „ШУМАДИЈА 1903“ Крагујевац првак Зоне „Морава“ 12. ФК „ЗВИЖД“ Кучево првак Зоне „Дунав“ 13. ФК „СЛОГА“ Пожега првак Зоне „Дрина“ 14. ГФК „ЈАСЕНИЦА 1911“ С.Паланка (одустао ФК“Шапине“) 15. ФК „КАРАЂОРЂЕ“ Топола (одустао ФК“Смедерево“) 16. ФК „ЈЕДИНСТВО“ Уб (одустао ФК“Партизан“) Sastav SLZ za takmičarsku 2014/2015
Bakster 2 | 1
Umesto Partizana i B.Brda u SLZ takmičiće se Jedinstvo sa Uba.
Kinzi 4 | 0
Pripremna utakmica: ŠUMADIJA 1903 – MIHAJLOVAC 1934 0:1 (0:0), U svih 5 dosadašnjih pripremnih utakmica koliko je odigrala Šumadija je poražena.
Tekstilac 1919 3 | 0
U polufinalu zavrsnog dela kupa Srbije na teritoriji FSV u nedelju, 3.avgusta 2014. godine sa pocetkom od 17:00 casova sastace se: Fk "CSK Pivara" Fk "Palic" Fk "Radnicki" Sid Fk "Tekstilac"
Goran1 4 | 0
Jel zna neko sta se desavalo juce na sastanku IO FSRZS ? Kakvi su sastavi liga ? Ko ce igrati SLZ umesto Partizana ? ...
Srpska Liga Zapad 1 | 0
Prijateljske utakmice: Žarkovo Beograd - Pobeda Beloševac 0:3, Kolubara Lazarevac - Loznica 3:1
gru3 2 | 0
nedelja\ RUDAR - HOMOLJAC 1:0 (0:0) sreda \RUDAR - RSK Rabrovo 3:1(2:1) nedelja\ RUDAR - Obilic Zivica 1:0 (0:0)
Postavite komentar
KLUBOVI
Unesite ime kluba:
srbijasport.bet