XS
SM
MD
LG

Kolo Datum Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 Radnički Stobeks - Sloga (P) 1:1
2 25.08.2013 Sloga (S) - Radnički Stobeks 1:0
3 01.09.2013 Radnički Stobeks - Sloga 1940 0:1
4 08.09.2013 Radnički Stobeks - Sevojno 1:0
5 14.09.2013 Radnički (V) - Radnički Stobeks 2:0
6 22.09.2013 Radnički Stobeks - Zlatar 1:0
7 28.09.2013 Mladost (DD) - Radnički Stobeks 3:3
8 06.10.2013 Radnički Stobeks - Brezovica 2:1
9 12.10.2013 Jedinstvo 1945 - Radnički Stobeks 5:2
10 20.10.2013 Radnički Stobeks - FAP 3:4
11 27.10.2013 Polimlje - Radnički Stobeks 1:1
12 03.11.2013 Radnički Stobeks - Ribnica 2:1
13 09.11.2013 Budućnost - Radnički Stobeks 1:0
14 17.11.2013 Radnički Stobeks - Jedinstvo (UB) 0:4
15 23.11.2013 Borac - Radnički Stobeks 2:0
16 15.03.2014 Sloga (P) - Radnički Stobeks 2:1
17 23.03.2014 Radnički Stobeks - Sloga (S) 2:0
18 29.03.2014 Sloga 1940 - Radnički Stobeks 0:0
19 05.04.2014 Sevojno - Radnički Stobeks 3:2
20 13.04.2014 Radnički Stobeks - Radnički (V) 2:1
21 23.04.2014 Zlatar - Radnički Stobeks 0:1
22 19.04.2014 Radnički Stobeks - Mladost (DD) 4:0
23 27.04.2014 Brezovica - Radnički Stobeks 1:0
24 07.05.2014 Radnički Stobeks - Jedinstvo 1945 1:0
25 10.05.2014 FAP - Radnički Stobeks 0:0
26 28.05.2014 Radnički Stobeks - Polimlje 2:3
27 31.05.2014 Ribnica - Radnički Stobeks 3:0
28 08.06.2014 Radnički Stobeks - Budućnost 4:3
29 11.06.2014 Jedinstvo (UB) - Radnički Stobeks 2:3
30 15.06.2014 Radnički Stobeks - Borac 6:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazak u viši rang Srpska liga Zapad Sloga (P) 30 21 6 3 69
2 Prelazak u viši rang Srpska liga Zapad Jedinstvo (UB) 30 19 5 6 62
3 Sloga 1940 30 15 8 7 53
4 Tim se ugasio Budućnost 30 14 5 11 47
5 Polimlje 30 12 7 11 43
6 Jedinstvo 1945 30 12 6 12 42
7 Brezovica 30 12 5 13 41
8 Radnički Stobeks 30 12 5 13 41
9 Ribnica 30 12 4 14 40
10 Zlatar 30 10 9 11 39
11 FAP 30 11 6 13 39
12 Borac (-1) 30 11 5 14 37
13 Radnički (V) 30 10 6 14 36
14 Sloga (S) 30 11 3 16 36
15 Sevojno 30 9 6 15 33
16 Prelazak u niži rang Opštinska liga Loznica Mladost (DD) (-1) 30 5 2 23 16