15 Graničar 1924 (-1) 28 5 3 20 27 64 -37 17

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Zhajk90 1 | 0
Mečeve vode klinci koji nemaju pojma, loše se kreću na terenu i ne znaju jednostavno da se snadju u nekim situacijama. Boje se i nisu dorasli tom poslu i izgledaju mi kao navijači,a ne kao glavne sudije, padaju na pritisak igrača koji im vode utakmicu,umesto da oni u svojim rukama drže tok utakmice.
Colina Arandjelovac 2 | 0
FK Radoje Domanović u pravu si,neka se zloba uvukla u naš narod,velika frustracija zbog nemaštine i da tako kažem pukog preživljavanja.Umesto da nam vikend bude za opuštanje i druženje sa sportskim prijateljima,sve ovo se pretvara u arenu gde su svi željni krvi.Ne vodi ovo nikuda,ali kad narod vidi šta nam rade političari i glavešine u FS i kakav nam primer osionosti daju rukovodioci Zvezde i Partizana,dobro je da nije počelo i da se puca i bode noževima.
Saša Šarbane Ub 0 | 0
Fudbaleri Šarbana, u okviru 2. kola opstinske lige Ub grupa istok, pobedili su ekipu Pambukovice rezultatom 3:2. Prvi pogodak na mecu postigao je fudbaler Šarbana Rasic iz jedanesterca. Gosti su izjednacili golom Isica iz slobodnog udarca, da bi novo prednost Šarbancima doneo ponovo Rasic, i ovaj put sa 11 metara. U drugom poluvremenu domaci su uspeli da overe pobedu prelepim golom Gajica. Do kraja meca gosti su u samom finisu uspeli da ublaze poraz i to autogolom Rasiva. Šarbane je u ovom mecu nastupilo u sledecem sastavu: Stevancevic, J. Pavlovic, Rasic, D. Avramovic, S. Milovanovic, Mirkovic, Gajic, V. Avramovic, Simic(Savic), N. Milovanovic, Sisovic.
FK Radoje Domanović 1 | 0
Na utakmici Medjuopostinske lige Arandjelovac-Topola izmedju FK Zabare i FK Radoje Domanovic VELIKA fudbalska bruka od sudjenja glavnog (Sudija1 Nesic Danijel TO)sudije.Kod vodjstva Radoja Domanovic u zadnjem minutu prvog poluvremena svira nepostojeci penal za domace,a sve pod pritiskom domacih igraca koji su ga celo poluvreme vredjali i pretili(pazi kako sudis).Od tada nije vise bilo moguce igrati fudbal za gostujucu ekipu,izuzetno gruba i prljava igra domacih(a bilo je i pljuvanja).Sudija sve to nije zeleo da vidi,tako da se konacan ishod utakmice nije dovodio u pitanje.Pre par nedelja sam skrenuo paznju na sudjenje ali stglo se do toga da imamo i prekide zbog tuce,da je juce bio pun SUP u Topoli aktera jedne druge utakmice,da je bilo i usivanih glava u hitnoj a da je ovo tek 4. kolo.Po pisanju drugih ovde vidimo da slicni problemi postoje svuda ali da mi sami treba da uradimo nesto da bi nam taj odlazak na utakmicu predstavljao jedan lepsi deo nedelje u ovim teskim vremenima,a ne da neko svoju frustraciju demonstrira na takvim mestima i dovodi u opasnost i druge.
RIS 2 | 0
Surdulica: Toncev $ RIS-Moravac Mrstane 1-0
Nemoguca misija 6 | 4
Odlicna utakmica u Belosevcu izmedju Pobede i Poleta, upropastena od prepotentnog i nadmenog sudije iz Pozarevca, koji je iritirao sve prisutne na terenu i oko njega! Sve je ociglednije da se fudbal u Srbiji igra samo zbog delegata, sudija i ostale birokratije iz Saveza i Podsaveza, koji svoja potrazivanja UVEK naplacuju uredno i na vreme.
nemanja028 4 | 7
Čestitke igračima Slavije na današnjoj pobedi protiv Trepče! Ostaje gorak ukus zbog neopravdano dosuđenog jedanaesterca za domaću ekipu već u 3. minutu od strane Marka Tiodorovića! Nažalost, ponovo nam se dešavaju iste stvari kao na većini gostovanja. Naime, pomoćni sudija Miloš Miletić psovao je majku šiptarsku predstavniku ekipe na klupi Trepče! Biće posla za disciplinskog sudiju verovatno, a pomenutim sudijama želimo sve najlepše u nastavku karijere, i naravno uvek su dobrodošli u Kosovsku Mitrovicu!
Zhajk90 0 | 0
U trećem kolu Opštinske lige Inđija - Stara Pazova velika sramota domaćina iz Novog Slankamena. Meč se prekinuo u 61. minutu, na nezadovoljstvo domaće ekipe posle postignutog gola od strane Maradičke Sloge. Sloga je dobila penal u 60. minutu,i penal je promašen, ali je gol postignut na odbitak i odmah posle toga su igrači Dunava nasrnuli na glavnog sudiju, i fizički ga napali. Opšti haos na terenu, ali je važno napomenuti da je sam glavni sudija kriv za tok utakmice, jer je mogao ranije već da isključi nekoliko igrača i tako stavi do znanja ko je glavni na terenu. Ovako je dozvolio bezobrazluk i pokazao da nema uticaj na tok utakmice i da nije za ovaj posao. A tek posle ti dešavanja se dešava ono najgore, a to je i polemika sa delegatom koji je dao neverovatnu odluku, a to je: DA JE IGRAČ SLOGE NAPRAVIO FAUL NAD GOLMANOM PRILIKOM POSTIGNUTOG GOLA. delegat je nastavio da pravi šou i to mnogo veći nego igrači, pa je čak sebi dozvolio i da lupa šamare igračima, pa je tako nastradao jedan igrač Maradičke Sloge, a ni kriv ni dužan.
n.janackovic 2 | 0
PIROT P;MOCNI GRADSKI STADION FK JEDINSTVO NAS NAJSTARIJI KLUB U OPSTINI PIROT FJ JEDINSTVO IZ NASELJA NOVE MALE DOCEKAO JE NA SVOM TERENU OFK DRAGOS IZ RADI DOIZ NASELJA CVECA KLUB KOJI JE DANAS OD 11 SATI NASTPIO SA 11 IGRACA SA REZERNIM IGRACIMA U PROTOKOLU ALI NIJE IH BILO KLUB KOJI JE BEAZ UPRAVE TE JE SVE PALO NA SAME IGRACE OKO .ORGINIZACIJE UTAKMICE NA SVOM TERENU TAKO I KADA TREBA OTICI U GOSTE NEKOM OD KLUBOVA OKRUZNE LIGE PIROT TE POZAVRSETKU UTAKMICE ZATRAZILI RAZGOVOR SA LJUDIMA IZ SPORTA DA IM SE POMOGNE JER SU DANAS PRIMILI TUCE GOLOVA NA PRELEPOM POMOCNOM TERENU GRADSKOG STADIONA SA ORGANIZACIJOM DOBROM SA UPRAVOM KOJI SU BILI PRISUTNI NA KLUPI REZERNIH IGRACA
n.janackovic 1 | 0
blato jucerasnja utakmica u bltu bio je gost fk temac iz temske koji je bio zaustavljen i nije mogao da nastavi put uspeha i odrzzi mesto vec blacani su ih zaustavili na sadikov bunar te su prepustili njima prvo mesto jedini pogodak je postignut u 90 minutu misrer igrac gostiju djonic milos zvani djomba utakmica koja je protekla sa dosta zara za pobedom te je to kostalo fk temac sa par kartona od strane glavnog sudije dragana milenkovica , a uz to da je mogao da pokazena belu tacku kad je srusen igrac gostiju djonic millos kod rezulata 1 0 za domacina ,tako da je sama publika reogovala na bilo koju odluku , to nezadovoljstvo se i ispoljilo i kod rodjenog blacanca stojanovic bobana zvanog cove o ponaasnju utakmice koji mister gol u opstiskoj ligi u razgovoru sa fudbalerom fk temca zvanog cove