XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 05.10.2013 20:30 Crvena Zvezda - Radivoj Korać 59:69
2 12.10.2013 18:00 Vršac - Crvena Zvezda 62:83
3 20.10.2013 18:30 Crvena Zvezda - Srbobran Reahem 87:61
4 27.10.2013 19:30 Šabac - Crvena Zvezda 60:70
5 03.11.2013 18:30 Crvena Zvezda - Radnički 83:81
6 09.11.2013 18:30 Crvena Zvezda - Partizan 63:71
7 16.11.2013 19:00 Jagodina 2001 - Crvena Zvezda 73:88
8 23.11.2013 18:30 Crvena Zvezda - Vojvodina Nis Gas 65:57
9 01.12.2013 18:00 Šumadija - Crvena Zvezda 74:78
10 08.12.2013 18:30 Crvena Zvezda - Stara Pazova 93:49
11 11.12.2013 19:00 Spartak - Crvena Zvezda 52:73
12 14.12.2013 18:30 Crvena Zvezda - Student Radnički 85:45
13 21.12.2013 19:00 Vrbas Medela - Crvena Zvezda 82:88
14 18.01.2014 19:30 Radivoj Korać - Crvena Zvezda 70:49
15 22.01.2014 18:30 Crvena Zvezda - Vršac 71:60
16 24.01.2014 20:45 Srbobran Reahem - Crvena Zvezda 61:82
17 02.02.2014 18:30 Crvena Zvezda - Šabac 76:59
18 08.02.2014 17:00 Radnički - Crvena Zvezda 77:88
19 16.02.2014 18:00 Partizan - Crvena Zvezda 54:84
20 23.02.2014 20:00 Crvena Zvezda - Jagodina 2001 102:53
21 01.03.2014 18:00 Vojvodina Nis Gas - Crvena Zvezda 66:109
22 13.03.2014 18:30 Crvena Zvezda - Šumadija 88:58
23 15.03.2014 20:00 Stara Pazova - Crvena Zvezda 59:78
24 29.03.2014 18:30 Crvena Zvezda - Spartak 84:54
25 02.04.2014 16:30 Student Radnički - Crvena Zvezda 53:97
26 08.04.2014 18:30 Crvena Zvezda - Vrbas Medela 73:75
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Radivoj Korać 26 25 1 51
2 Doigravanje (Play Off) Crvena Zvezda 26 22 4 48
3 Doigravanje (Play Off) Partizan 26 20 6 46
4 Doigravanje (Play Off) Vrbas Medela 26 20 6 46
5 Vršac 26 18 8 44
6 Srbobran Reahem 26 15 11 41
7 Šumadija 26 13 13 39
8 Radnički 26 11 15 37
9 Šabac 26 11 15 37
10 Vojvodina Nis Gas (-1) 26 10 16 35
11 Spartak 26 8 18 34
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva B liga Student Radnički 26 5 21 31
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva B liga Stara Pazova 26 2 24 28
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva B liga Jagodina 2001 26 2 24 28