XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:30 Sloga (S) - Sevojno 0:0
2 20.08.2016 17:00 Sevojno - Drina 2:1
3 27.08.2016 16:30 Spartak 1924 - Sevojno 0:0
4 03.09.2016 16:30 Sevojno - OFK Divci 1:1
5 11.09.2016 16:00 Sloga 1940 (BB) - Sevojno 3:0
6 18.09.2016 16:00 Zadrugar - Sevojno 3:1
7 24.09.2016 15:30 Sevojno - Radnički Gorenje 1:1
8 02.10.2016 15:30 Jedinstvo (Ub) - Sevojno 3:0
9 08.10.2016 14:30 Sevojno - Ribnica 3:3
10 16.10.2016 14:30 Radjevac - Sevojno 2:0
11 22.10.2016 13:30 Sevojno - Provo 1:2
12 29.10.2016 13:30 Jedinstvo 1945 - Sevojno 2:0
13 05.11.2016 13:30 Sevojno - Radnički Stobex 0:4
14 23.11.2016 13:00 Polimlje - Sevojno 4:1
15 19.11.2016 13:00 Sevojno - OFK Osečina 1:1
16 18.03.2017 14:30 Sevojno - Sloga (S) 0:0
17 26.03.2017 14:30 Drina - Sevojno 3:0
18 01.04.2017 15:30 Sevojno - Spartak 1924 1:1
19 09.04.2017 15:30 OFK Divci - Sevojno 1:0
20 15.04.2017 15:30 Sevojno - Sloga 1940 (BB) 4:1
21 19.04.2017 16:00 Sevojno - Zadrugar 3:1
22 22.04.2017 16:00 Radnički Gorenje - Sevojno 2:0
23 29.04.2017 16:00 Sevojno - Jedinstvo (Ub) 1:2
24 05.05.2017 16:30 Ribnica - Sevojno 2:1
25 13.05.2017 16:30 Sevojno - Radjevac 1:0
26 17.05.2017 16:30 Provo - Sevojno 3:2
27 20.05.2017 17:00 Sevojno - Jedinstvo 1945 3:0
28 28.05.2017 17:00 Radnički Stobex - Sevojno 0:3
29 04.06.2017 17:30 Sevojno - Polimlje 2:0
30 10.06.2017 17:30 OFK Osečina - Sevojno 1:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad Provo 30 24 2 4 74
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad Jedinstvo (Ub) 30 22 5 3 71
3 Drina 30 17 5 8 56
4 Radnički Gorenje 30 16 6 8 54
5 Radjevac 30 14 4 12 46
6 Zadrugar 30 13 4 13 43
7 Polimlje 30 12 6 12 42
8 Radnički Stobex 30 12 5 13 41
9 Sloga 1940 (BB) (-1) 30 12 6 12 41
10 Spartak 1924 30 10 7 13 37
11 Sloga (S) 30 10 6 14 36
12 Ribnica 30 10 5 15 35
13 OFK Divci 30 9 6 15 33
14 Sevojno 30 8 8 14 32
15 OFK Osečina 30 3 12 15 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Mačvanska okružna liga Jedinstvo 1945 (-1) 30 4 1 25 12