XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:00 Tavankut - Subotica 2:1
2 21.08.2016 17:00 Subotica - Tisa (A) 1:4
3 27.08.2016 16:30 Radnički (S) - Subotica 1:0
4 03.09.2016 16:30 Polet (K) - Subotica 7:3
5 11.09.2016 16:00 Subotica - Tekstilac 1:2
6 18.09.2016 16:00 Budućnost (G) - Subotica 3:0
7 25.09.2016 15:30 Subotica - Potisje 0:1
8 02.10.2016 15:30 Zadrugar - Subotica 4:0
9 09.10.2016 15:00 Subotica - Mladost (T) 0:1
10 15.10.2016 15:00 Sloga (Č) - Subotica 4:0
11 23.10.2016 14:00 Subotica - Mladost APA 1:2
12 30.10.2016 13:30 Bačka (P) - Subotica 6:0
13 06.11.2016 13:00 Subotica - Srbobran 0:1
14 12.11.2016 13:00 Bečej 1918 - Subotica 6:0
15 20.11.2016 13:00 Subotica - OFK Vrbas 1:2
16 12.03.2017 14:30 Subotica - Tavankut 2:1
17 19.03.2017 14:30 Tisa (A) - Subotica 0:3
18 26.03.2017 10:00 Subotica - Radnički (S) 2:5
19 02.04.2017 10:00 Subotica - Polet (K) 2:5
20 09.04.2017 16:00 Tekstilac - Subotica 2:3
21 12.04.2017 16:00 Subotica - Budućnost (G) 3:2
22 15.04.2017 16:00 Potisje - Subotica 2:0
23 23.04.2017 16:00 Subotica - Zadrugar 0:5
24 30.04.2017 16:30 Mladost (T) - Subotica 5:2
25 07.05.2017 16:30 Subotica - Sloga (Č) 1:5
26 13.05.2017 16:30 Mladost APA - Subotica 3:0
27 17.05.2017 16:30 Subotica - Bačka (P) 2:1
28 20.05.2017 16:30 Srbobran - Subotica 9:0
29 27.05.2017 17:00 Subotica - Bečej 1918 0:5
30 03.06.2017 17:00 OFK Vrbas - Subotica 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Vojvodina Srpska liga Vojvodina Bečej 1918 30 26 2 2 80
2 Sloga (Č) 30 24 4 2 76
3 Budućnost (G) 30 17 5 8 56
4 Srbobran 30 16 6 8 54
5 Polet (K) 30 12 5 13 41
6 Mladost (T) 30 12 4 14 40
7 Bačka (P) 30 11 5 14 38
8 Tisa (A) 30 10 8 12 38
9 Radnički (S) 30 10 6 14 36
10 Tavankut 30 11 3 16 36
11 Potisje (-1) 30 9 9 12 35
12 Tekstilac 30 10 5 15 35
13 Zadrugar 30 10 5 15 35
14 Mladost APA 30 9 6 15 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Subotica OFK Vrbas 30 9 5 16 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Subotica Subotica 30 5 0 25 15